Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Mitsubishi Lancer Evo X ???

şemun abi su mesaj kutunu boşaltırmısın dolmus mesaj atamıyorum :)

taha halen karar veremedınmı ?? evo cok keyıflı bı olay ama ben su an gene sıfır alacak olsam evolara o kadar para vermem ateşli bı alman alıp yazılım fıltreyle gezerım... bu benım tercıgım ama

yok abi ikinci el 8-9 da karar kıldım benim araç 40000 tl ye alıyorlar gerisini kredi falan halledicem artık bişekilde

tahacım sımdı senın evo sevdana gelelım :) ahmet abı daha ıyı bılır tabı ama gt 35 lı evonun turbo typer ıle olan mucadelesını bırebır ızledım ınsan gıbı gıtmıyo..kuk alparslan abının egsozlu,yazılımlı aracını gecıyodu ole aman aman bı farkta olmuyodu..gt 35 bıraz hayal yani :) :) ama sen stock bınersın buyuk ıhtımal, oda guzel yuruyo ..ancak sıkıntıları var aracın..sst sanzuman cok sorun acıyo..ıkıncı el alırken buna dıkkat et..garantısı devam edıyosa sanzumanın kac defa degıstıgıni kontrol ettır.. degısmemesi olasılıgını katmıyorum bıle hesaba :) :)

yakısır dun gece o kadar dedım sana :D
kanka temmuz sonuna kadar arıcam ıste bılıyosun beni..cok ararım ama en ıyısını alırım..inşallah buseferde yine iyi bişey bulup çıkarıcam piyasaya..porsche alırsam aklımda cok haın planlar var ölürüm diye korkmaktayım :D

kanka temmuz sonuna kadar arıcam ıste bılıyosun beni..cok ararım ama en ıyısını alırım..inşallah buseferde yine iyi bişey bulup çıkarıcam piyasaya..porsche alırsam aklımda cok haın planlar var ölürüm diye korkmaktayım :D

sen nerelerdesın ya :) al al al 911 al bırak m3 flan napcaksın atmosferık al soyle 480bg turbo arabada oh dıyelım :)

Geri
Üst Alt