Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Memnuniyetsizlik erya !

ülkemizdeki bence diğer ülkelere göre bile güzel.. Benim yurtdışında gördüğüm o iğrenç dumandan sonra TR nin gözünü seveyim dedim..

valla kanka benim istanbulda ne yaşadığımın en güzeş şahidi serhat kendsine sor filtre tıkanınca bizim tsi lara noluyo :)

sizin oraları bilemem ama bizim buralarda adam gibi yakıt kalmamış.

bizim buralardada aynı ama var tabiki üşkatçılar... genelde iyiler ama yinede.

bu gün körfezdeki ''tek'' oto elektronikçisi teybimi söktü... inanın şu an sinirden kahkaha atıcam neredeyse... neyse adamda aparatlar olmadığı için 5 tane tel buldu onları soktu yuvalara ve söktü :) şimdi servise gitsem biliyorum direk cd çaları değişelim dicekler kabaca araştırdım 400 tl civarındaymış... bi tek cdyi almakta problem yapıo bu para çok gelio o ndnle gitmedim servise :) e sizde servis böyle diyosunuz... nasıl olcak bilmiyorum gerçekten... allah kolaylık versin hepimize...

bu gün körfezdeki ''tek'' oto elektronikçisi teybimi söktü... inanın şu an sinirden kahkaha atıcam neredeyse... neyse adamda aparatlar olmadığı için 5 tane tel buldu onları soktu yuvalara ve söktü :) şimdi servise gitsem biliyorum direk cd çaları değişelim dicekler kabaca araştırdım 400 tl civarındaymış... bi tek cdyi almakta problem yapıo bu para çok gelio o ndnle gitmedim servise :) e sizde servis böyle diyosunuz... nasıl olcak bilmiyorum gerçekten... allah kolaylık versin hepimize...

senin cd çalar leon ile aynımıdır?

pardon afedersiniz duştaydım :) sanırsam aynıdır... bilemedim :(

bak aynısı ise bende birtane cd çalar var hiç kullanılmamış kabul edersen SCW'nin hediyesi olsun...

bak aynısı ise bende birtane cd çalar var hiç kullanılmamış kabul edersen SCW'nin hediyesi olsun...

abicim çok teşekkür ederim teklifin için... şu an bendeki arızalı parçayı bulup pert olan bi cd çalardan değiştirecekler yarın saat 12 de sonuç belli olacak şu an için dursun ama eğer yapamazlarsa alırım olurmu?.. şimdi alırsam eğr ihtiyacı olan başka biri olur flan olmaz... sonuçta ben söktürdüm artık... ama gerçekten çok çok teş ederim...

ince düşüncen için ben teşekkür ederim.

Geri
Üst Alt