Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Memnuniyetsizlik erya !

koray.cano

Kayıtlı Üye
Hicde memnum degilim tampon taktirmaya geldim tamponum takilirken hicde duzgun hizmet verilmedi sifir tamponumu sanki bir hicmis yerden yere birakiyirlar ilk vizikleri erya olusturdu. Ve o kadar pahali bir fiyat olmasina ragmen eski tamponumun parclarini yeni tamponumfa kullaniyorlar.. Erya benim icin bitmistir !

Koray neden bu memnuniyetsizliğini onlara söylemiyosun kardeşim. ??
derdini anlamayacak insanlar değiller..

önce sorunu erya'ya iletseydiniz memnuniyetsizliği şikayetinizi...baktınız çözülmüyor yardımcı olmuyorlar..sonra buraya yazmanız daha iyi olurdu

umarım yapmak yada yaptırmak istedikleriniz istediğiniz gibi olur...

memnuniyetin burda paylaşılacağı gibi memnuniyetsizliğinde paylaşılması gerektiğinin kanısındayım. burası erya fan club deil :)
geçmiş olsun koray umarım istediğin gibi bir sonuç alırsın

Eryanın sıte sponsoru oldugu ıcın sıkayetını buraya yazmıs olabılır mı acaba ?

Eryanın sıte sponsoru oldugu ıcın sıkayetını buraya yazmıs olabılır mı acaba ?

şikayetini bizle paylaşması tabii ki doğru bişi yavru..
velakin şuan Erya'da olması lazım Koray'ın onunla kim ilgileniyosa biraz daha özen göstermesi vs. bakımından konuşması direkt çözüm olurdu halbuki..
tamponu yere koymayın ben tutarım gibilerinden vs.. :)

İlgilenen arkadaslara tesekkur ederim sorunu sizinlede paylasmak istedim. Burasi bir servis ve serviste hizmet sinirsiz ve ozenle sonuclanmasi lazim ben konustum ama erya ve calisanlari bana karsi ne ozeni nede gerekli aciklamalri yapmislardir buda erya servisi icin pekte olumlu bir sonuc degil ben burdan ayrilirken fikirlerim degismeyecek ve mennun ayrilmayacagim... Saygilar...

Şemunda Cupra Lip takılırken aynı sıkıntılardan bahsetmişti:confused:

Ve arkadaslar size yeni bir durumdan bilgi vermek istiyorum calisma devam ediyor ve okadar sikintili bir calisma sureci devam ediyor benim memnuniyetsiz olmam gercektende cokta dogru hakloyim ve magdurum siparisimi gunler once veriyorum parcalarim tesrik olup olmadigindan haberlari bile yok tamponun izgaralari gelmemis biz var saniyorduk diyordur bu nasil hizmettir nasil
musteri memnuniyetidir olmadi yakistiramadim paramla rezil olmak bu snirim simdi p.tesiye kadar izgaralar olmadn gezicem hic olmadi yakistiramadim eryaya servis anlayisina ayip... Simdi memnun olmalimiyim sizce...

şikayetini bizlerle paylastığın için teşekkür ederim kendi adıma koray abi kimse darılıp gücenmesin am ben seat vw servislerinden gercekten nefret ettim artık usandırdılar sahsen ben gitmiyorum bu sözlerimle amacım kimsenin düşüncelerine yön vermek değildir ama sen 1 kere rezil oldun abi benimki saymakla bitmez ...

Geri
Üst Alt