Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Makine ile polisaj yaparken dikkat edilmesi gerekenler

Babamın dükkanında bazen bende yardım ediyorum :) 3 senedir felan makine ile pasta çekiyorum :) İlk başlarda yaptığım hatalar vardı ama şimdi sıkıntı yok :) Hayırlı olsun bu arada makinen...

Bu dediklerinin hepsi kaç lira tutuyo..?Al demesi kolay..:D

abı bu ıse gıreresen parayı dusunmıceksın ... benım masrafım uctu gıttı bugun makıneye 170 lıra verdım yanı .. hastalık hobı sonucta

---------- Post added at 01:42 ---------- Previous post was at 01:41 ----------

Babamın dükkanında bazen bende yardım ediyorum :) 3 senedir felan makine ile pasta çekiyorum :) İlk başlarda yaptığım hatalar vardı ama şimdi sıkıntı yok :) Hayırlı olsun bu arada makinen...

saolun tesekkur ederım .. ne dukkanı var malzeme falan satısımı yoksa :D varsa ped satın alcamda bıraz

Kil için bi konu acalım ozaman en guzel o olcak .. bıde suyun bıraktıgı kırec lekesını kil gecırır cam ızınıde geıcırır boyada purussuz temız bı yuzey bırakır hanı o cıkmayan herseyı alır ıste:D

walla kardeşm açalım yapalım bişeyler ..acayip canımı sıkıyo arabanın heryeri leke dolu ..

---------- Post added at 01:44 ---------- Previous post was at 01:42 ----------

murat peki yurtdışından makul fiyata getirebilcegimz ürünler killemi sınırlı sadece .

walla kardeşm açalım yapalım bişeyler ..acayip canımı sıkıyo arabanın heryeri leke dolu ..

---------- Post added at 01:44 ---------- Previous post was at 01:42 ----------

murat peki yurtdışından makul fiyata getirebilcegimz ürünler killemi sınırlı sadece .

kılle sınırlı degıl tabı cok malzeme var bu ısın yerı ıngıltere ordangelıyor ama kargo cok tutuyor en buyuk problem o zaten o olmasa hersey cok guzel olucak ... menzerma urunlerı var mukemmel cızık alıyor yakın zamanda kendıme onları getırtcem mesela makıne ıle mukemmellık ssaglıyor resmen

Geri
Üst Alt