Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon TSI'mla Uzun Yol Yakit Rekoruma Dogru Gidiyorum...

Olmamı Kaan, camlica gişelerden Ankara yönüne devam et, ankara gişelerden çıkınca yoldan hiç ayrılmazsan ankarayı tavaf edip aynı yoldan camlicaya girebilirsin:D

kaan otobana çıkıyorum depo nasıl bitiyor anlamıyorum :d

1.6cc varken ekonomi modundan hiç kurtulamazdim simdi tsı var o moda gerek duymaz oldum nedense. Yol boş zemin düzgün ise gerektiğinde 200e çıktığım bile oldu ama bozuk yolda 90la saatlerce yol aldığım bile oldu. 650km covariydi daha çeyrek depo doluydu. Hız sabitleme ile bide York'u yukseltip o moda girersen 4 haneli rakamları görebilmek çıksa zor değil Kaan

Emre yok mu soyle 500 km dumduz bir otoban girelim sonunda cikip geri donelim bir rekor kiralim:eek:key::eek:key:

abi babam passatla 1220 km yaptığı zamanki güzergahını yazıyorum.

ankara kulu(şöförler odasından depoyu dolduruyor) - adana - adana içi - aynı güzergahtan ankaraya dönüş sonra eskişehir :)

ankara adana arası 6 ltden fazla tüketimle giden ve dönen kişi altında tsi varsa bilki basıyordur :)

ikinci bir güzergah önerim var. istanbuldan çıkıp eskişehire bilecik üzerindne eskişehir konya konya dan adana bu güzergahın %70 i düz ve düşük eğimli yollar :)

O zaman birlik olup Almanyadaki gibi bir depo ile en uzun yol rekorunu kiralim..Dogus da bize sponsor olur herhaldepuhaha
Ama gercekten sonuna kadar denemek istiyorum..gercekten 4 haneyi gorebilecek mi? Su yogunluk gecsin su ise girelim..

benim anlamadığım ben 120 km hızla Ankaraya oradanda Kırşehire geçtim sabitleyici açıktı 2 kişi gittik 600 km uzun yolda yol gittim nasıl iştir anlamadım.. Depomda doluydu.. Seninki çok çok iyiymiş ya Kaan abi..

ah ben de istiyorum bir depoyla o kadar gidebilmek..pazar antep'e gidecektim okullar bir gün daha kapalı imiş pazartesi yola çıkacağım..burdan ankara ordan aksaray-konya ereğliden tekrar otoban pozantı üzereinden adana-gaziantep/nizip nerde o sabır bi de benimki öyle tsi değil ki..ah deneyim bakayım 100 le gitmeyi toplamda 1155 km..2 depo yakarım gene

ah ben de istiyorum bir depoyla o kadar gidebilmek..pazar antep'e gidecektim okullar bir gün daha kapalı imiş pazartesi yola çıkacağım..burdan ankara ordan aksaray-konya ereğliden tekrar otoban pozantı üzereinden adana-gaziantep/nizip nerde o sabır bi de benimki öyle tsi değil ki..ah deneyim bakayım 100 le gitmeyi toplamda 1155 km..2 depo yakarım gene
Kesinliklle bir depo ile 900 km civarı yol yapman gerek Varol kardeşim.Tabiiki ortalama 100-120 km hızları geçmeden.Denenmiş senin motorun aynısı toledo ile daha yeni.:) Bu arada Kaan kardeş güzel bir değer yakalamaşsın.

Kesinliklle bir depo ile 900 km civarı yol yapman gerek Varol kardeşim.Tabiiki ortalama 100-120 km hızları geçmeden.Denenmiş senin motorun aynısı toledo ile daha yeni.:) Bu arada Kaan kardeş güzel bir değer yakalamaşsın.

ilk aldığımda 800 gibi bir hesap yaptım..ama şimdi üstünde de bazı değişiklikler var..hoş jantlar aynı 225/17/ZR45 bide açık hava filtresi..ama uzun yolda çok ses yapar onu değiştireyim ben

ama kaan'ın değeri çok iyi

Geri
Üst Alt