Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon TSI 125 (Remapped) vs Golf 160 TSI DSG (Stock)

Yok yanyana sagda 2 solda iki hatta uclari krom bile degildi...ama ses muhtesemdi

fenerde sürekli denk geliyorum ben, arkada bodykit var, önde rocco r ledleri olan ve 4 çıkışlı mükemmel bir ses çıkaran rocco ama plakası yabancıydı mc md gibi.. bigün cadde ve sahili baştan sona yürümüştük.. sonra s ışıklardan onla kalkıcakken bi tane tayyar gelmişti ama suadiye polis otoparkının ışıklarında virajı alamayıp kaldırıma çıktı:(

Bu gece hatta az once beyaz bir scirocco arkasinda 4 cikis ve muhtesem diyebilecegim bir sesle yanima geldi gaz verip ilerledi..kiziltopraktan kopru yoluna dogru cikista baktim 4luleri yakmis bekliyor bende yanina gelince aniden kalkti biraz yanimda gitti bakti bende is yok gayet guzel uzadi ama araba iyi yapilmisti ses harikaydi o 4 cikistan gelen...

Sanırım aynı scirocco dün akşam saat 21.00 civarında cadde sahil yolunda,yol bomboşken tamponumun dibine kadar girip sonra yanıma gelip gaz verdi.Fakat benden bişey çıkmayacağını anlayınca bastı gitti.Gerçekten ses süperdi kesin aynı araçtı.

Bana neden yapışmıyor bunlar, arabam eski diye mi acaba :eek:

Geri
Üst Alt