Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon TSI 125 (Remapped) vs Golf 160 TSI DSG (Stock)

Utkunun paylaştığı videolardaki bravo ile 1.4 tsi dsg7 golf 6 roll yaptığında bravo, yarım boy öndeydi.1.4tsi leon BTU 13 ün yazılımsız ilk zamanlardaki haliyle olan roll da ise 2 boy öndeydi bravo, 200ün üstünde, leon yavaş yavaş yetişiyordu diye hatırlıyorum. O gün batunun arabasında bir tane sensörle ilgili bir sıkıntı vardı, rölantide devri saçmalıyordu.

Manuel ve sensor arızasına rağmen 2,5 boy nasıl açıklanır bilemedim şahsen. Ne kadar kilo farkı varki arada?

10 sayfayı okumadım ama Amacın ne olduğunu merak etmedim değil :D burdaki arabalarda kimin kimi geçeceği çok bariz ortada daha neyin savaşı var ? :confused:

Ayrıca tekrar yazıyorum, varsa amacı geçmek olan birisi gelsin geçsin :p Her türlü deneriz, karda-kışta, pistte-sokakta, havada-karada, gece-gündüz, yaz-kış :eek:

10 sayfayı okumadım ama Amacın ne olduğunu merak etmedim değil :D burdaki arabalarda kimin kimi geçeceği çok bariz ortada daha neyin savaşı var ? :confused:

Ayrıca tekrar yazıyorum, varsa amacı geçmek olan birisi gelsin geçsin :p Her türlü deneriz, karda-kışta, pistte-sokakta, havada-karada, gece-gündüz, yaz-kış :eek:

Evden umuttepeye, sileceğin altına 100$ koyalım, önce giden parayı alır :D

puhahapuhaha

''Havada karada'' :D:D:D

Geri
Üst Alt