Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Top Sport ve Oz Supertourismo 5Zigen

ben anlamıyorum yakısmayan jantları takıcagına su toledo ve eskı leon sahıplerı bunları almalı kesınlıkle.

arkadaşlar top sport jantlarını benim aracımın üzerine taktım gayet güzel oldular.. fiyatta herhangi bir pazarlık söz konusu değil o jantlarda.. jant sahibi arkadaşım da pazarlık istemiyor..

Oz Supertourismo için son fiyat : 1000 TL
5Zigen için son fiyat : 800 TL

5zigen modelini canlı canlı bir aracın üstünde görseniz bütün kararınız değişecek emin olun buna.. bir de 1.4 dizel falan araçlara takılan agır jantlar performansı illaki öldürecektir.. 5zigen'ler sadece 6.3 kg geliyor.. bizzat kendimiz tarttık terazi üstünde.. aracı kesinlikle yormuyor hatta şöyle söyleyim.. 15 inç orjinal cok kollu seat jantlarından baya hafif oldugundan şu anda araç daha iyi gidiyor.. 17 inç 5zigenler sadece 15 inç bir sac jant agırlıgında..

5zigenlerin sıfır fiyatı replika olanların o da : 1400 TL ( benim jantlarım orjinal )
Oz Supertourismo sıfır fiyatı : 2200 lira.. jantlar kesinlikle orjinal..
top sport jantları : bana opsiyonlu.. 5zigenleri satarsam top sportlar bende kalacak ;)

Bak bakalım bunlarda guzeldır he kacırma :) bence alınabılcek en ıyı jantlardan bırı ıbıza ıcın

starfishf.jpg

dou arkadaşım, top sport janları bunlar mıdır? Ben cupra ve top sportları birbirine karıştırıyorum da :) 17" oluyor bunlar, değil mi? Bir de bu jantların ağırlığı nedir?

5 zigenler'için bir şeytan fısıldaması duyuyorum kulağımda ama 1 mevcut lastiklerimi 2 hafta önce aldım 2 aracıma pek yakışacağını düşünmüyorum ama alırsamda aracım kesinlikle çok daha rahatlıycak onada eminim kararsız kaldım :)

dou arkadaşım, top sport janları bunlar mıdır? Ben cupra ve top sportları birbirine karıştırıyorum da :) 17" oluyor bunlar, değil mi? Bir de bu jantların ağırlığı nedir?

top sport jantları bunlar evet.. 17 inç bunlar.. agırlıklarını tam olarak bilmiyorum ama baya agırlar.. yani ortalama bir 17 inç jant kadar var agırlıkları en az.. sana 18 inç oz jantları verelim.. toledo da inanılmaz güzel duruyor..

5 zigenler'için bir şeytan fısıldaması duyuyorum kulağımda ama 1 mevcut lastiklerimi 2 hafta önce aldım 2 aracıma pek yakışacağını düşünmüyorum ama alırsamda aracım kesinlikle çok daha rahatlıycak onada eminim kararsız kaldım :)

valla hocam ben jantları almaya gittigim zaman fotograf cektim ve cevremde bir sürü insana gösterdim hepsi yakışmaz dediler ama ben aldım taktım.. iyiki takmışım o kadar söyleyim ;) aracın üstünde görünce herkesin fikri inanılmaz olarak degişiyor.. mevcut lastikler durur kenarda kışlık yaparsın onları :) bir de jantları ilk eline alıp havaya kaldırdıgın zaman baktıgın 17 inç jantlardan ne kadar hafif oldugunu göreceksin :)

Peki 17" top sportları (lastikli ve lastiksiz olarak) kaça verirsin? Adana'dayım.

valla hocam ben jantları almaya gittigim zaman fotograf cektim ve cevremde bir sürü insana gösterdim hepsi yakışmaz dediler ama ben aldım taktım.. iyiki takmışım o kadar söyleyim ;) aracın üstünde görünce herkesin fikri inanılmaz olarak degişiyor.. mevcut lastikler durur kenarda kışlık yaparsın onları :) bir de jantları ilk eline alıp havaya kaldırdıgın zaman baktıgın 17 inç jantlardan ne kadar hafif oldugunu göreceksin :)

belki yakışabilirde ama birde 5x100/5x108 farkı var o yüzden hiç sıkıntıya girmeye gerek yok 1.4tdi sahipleri ve aracının rahatlamısını isteyenler çok güzel bir seçenek

Geri
Üst Alt