Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Top Sport ve Oz Supertourismo 5Zigen

5zigenle interlagosları mı ? agırlıgı ne interlagosların ? :D 5zigenle veya top sportla takaslarız :)

5zigenle interlagosları mı ? agırlıgı ne interlagosların ? :D 5zigenle veya top sportla takaslarız :)

top sportla olablır 5zigenlerı beyenmedım pek tarzım degıl ben orjınal duran jantları beyenıorm :) top sportlar nasıl resımlerı varmı cızk kırık flan varmı ? agırlıgı kac ? benımkını bılmıorm krdesm ya :S

top sportlar muhtemelen senin jantın kadardır :) çizik falan yok öyle göze batan.. bi bakalım belki takaslarız :) 5zigenleri satmam yardımcı ol verem sana onları :D

Oz jantlar Mehmet Gazihan'a satılmamıştır.. Bundan sonra da hiç bir şekilde satılmayacaktır!! perşembe günü bana jantları sök kargoya hazır olsun parayı yatırırım hemen kargoya verirsiniz diyen adam perşembe param hesapta degildi elden nakit aldım yarın kendi hesabıma yatırır havale yaparım dedi.. cuma bekledik bekledik ses seda yok.. aradım bi kaç kere, birinde telefonları kapalıydı digerlerinde cevap vermedi.. haftasonu şehirdışında oluyo iş kovalıyo diye aramadım.. bugun tekrar 2 kere aradıgımda da yine telefonlarına bakmadı.. biz o jantlar satıldı diye gidip jantları söktürdük bir güzel hazırladık hepsini tek tek etrafına straforlar koyarak her jantı tek koliye olmak üzere paketledik.. herşey hazır haldeyken Mehmet Gazihan bir türlü geri dönüpte jantları almadı.. Bu saatten sonra pm aracılıgıyla verdigim 1000 liralık fiyat asla geçerli degildir.. sitede jantları almak isteyen her arkadaşa jantlar 1000 tl'dir.. Mehmet Gazihan'ın parası da bu jantlara geçmez..

Oz jantlar Mehmet Gazihan'a satılmamıştır.. Bundan sonra da hiç bir şekilde satılmayacaktır!! perşembe günü bana jantları sök kargoya hazır olsun parayı yatırırım hemen kargoya verirsiniz diyen adam perşembe param hesapta degildi elden nakit aldım yarın kendi hesabıma yatırır havale yaparım dedi.. cuma bekledik bekledik ses seda yok.. aradım bi kaç kere, birinde telefonları kapalıydı digerlerinde cevap vermedi.. haftasonu şehirdışında oluyo iş kovalıyo diye aramadım.. bugun tekrar 2 kere aradıgımda da yine telefonlarına bakmadı.. biz o jantlar satıldı diye gidip jantları söktürdük bir güzel hazırladık hepsini tek tek etrafına straforlar koyarak her jantı tek koliye olmak üzere paketledik.. herşey hazır haldeyken Mehmet Gazihan bir türlü geri dönüpte jantları almadı.. Bu saatten sonra pm aracılıgıyla verdigim 1000 liralık fiyat asla geçerli degildir.. sitede jantları almak isteyen her arkadaşa jantlar 1000 tl'dir.. Mehmet Gazihan'ın parası da bu jantlara geçmez..

Hos olmamıs bu durum:rolleyes:

kötü olmuş cidden..3 jantta çok güzel.özellikle topsportlar çok hoşuma gitmeye başladı

eminim mehmet gazihan geçerli bir açıklama yapar size..

muhakkak yapacaktır ama bunun geçerli bi kısmının olacagını sanmıyorum.. telefon numaram onun telefonunda kayıtlı.. gün içinde 4-5 tane cevapsız arama mutlaka görülüp bakılır dimi

Geri
Üst Alt