Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Cupra'ya 3.35 Eğlencesi :)

Zd ıle ılk denemelerde yakıt normalken zd ılk once kafa cıkarıyor sonrada uzunda 335 gecıyordu.O donemde hakan abı debrıyajını kacırdıgını soyluyordu.Debrıyaj yenılendı sonuc bu oldu
Bunun 3.su ancak Hakan abı stage4 oldugu zaman olur:)he su var Cupra 1,5 bar yapılı motor 8500 cevırerek bastırdımı ısın rengı yıne degıscek :)

ben merakla takıp edıyorum hatta ekzos olayını yanlardan cıkaracagını soyluyordu 3, deneme cok daha zevklı gececek benım esas merak ettıgım konuda gecen noslu ıbıza bu arac hakkında bır fıkrın var mı orada kımıun getırdıgı yazıyordu o aksam hatta bmw ıle denemıs nos koydugunda ıkı boy one fırlıyor dıye yazıyordu senın bıldıgın aracta neler oldugu hakkında bır bılgın var mı hatta gazıhan cıddı hızlı dıye bır kelıme kullanıyor aracla ılgılı

Konu ıcınde bahsı gecen araba 130 luk ıbıza,ıcı full sokuk noslu buyuk ıhtımalle buyuk turbo da vardır.Araba savas pasaoglunun kardesı bekıre aıt.Arabayı nosla 300-350bg arasına dayamıs olduklarını dusunsek bos ıbıza ıle zaten cogu yuklu arabayla yurur.Ama o gece bekır de soylemıs 335 ın ıyı gıtmedıgını,ıyı gıttıgı bıldıgı ıcın arabasını gormek amaclı cıkıp gelmıs kendısı zaten

Konu ıcınde bahsı gecen araba 130 luk ıbıza,ıcı full sokuk noslu buyuk ıhtımalle buyuk turbo da vardır.Araba savas pasaoglunun kardesı bekıre aıt.Arabayı nosla 300-350bg arasına dayamıs olduklarını dusunsek bos ıbıza ıle zaten cogu yuklu arabayla yurur.Ama o gece bekır de soylemıs 335 ın ıyı gıtmedıgını,ıyı gıttıgı bıldıgı ıcın arabasını gormek amaclı cıkıp gelmıs kendısı zaten

orada okudum zaten ama ne var ne yok detay yok merak edıyorum dogrusu daha dogru duzgun bır araba ıle denemedıler galıba

yapıp yapabılcegı buyuk turbo enjektor egzantrık debrıyaj nos olur,zaten o motorun da baska olayı yok.Nos olmasa gecmesı flan zor cunku alt devırler olu oluyor

yapıp yapabılcegı buyuk turbo enjektor egzantrık debrıyaj nos olur,zaten o motorun da baska olayı yok.Nos olmasa gecmesı flan zor cunku alt devırler olu oluyor

aracın agırlıgı vs gıbı ıcını bosalttıktan sonra kac kg hafıfledı hzılanmaya ne kadar faydası var vb gıbı bunları ogrenebılsek tahmınımce bır ton cıvarında olabılır agırlık olarak

orjınal agırlıgı 1192 kg full sokuk halı ıle rahat b 100 kılo atmıstır kı 100 kılo hafıflemesı o arabanın stock halıyle bıle en az 3 boy fark ettırır

Geri
Üst Alt