Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon aem filtre

TORO_BLANCO

Kayıtlı Üye
leonuma aem kuru hava filtresi alıcam nerden temin edebilirim arkdaşlar gaziantepte bulamadım internet üzerinden alabilecegim bi adres varmı ayrıca alıcagım filtrenin bogazı kaç mm olucak bi yardımcı olursanız sevinirim

tuning siteleri ve diğer satış yapan güvenli sitelerde var bende alacağım zaman önce internetten araştırmıştım..

peki kit mi taksam daha güzel ses alırım yada sadece filtrede mi güzel ses alırım ayrıca bunların bunların bogazlarının kaç mm oldugunu tam bi ögrenseydim siparişi çekicem hemen makyajlı tsı kullanan arkdaşlar bi yardım :)

ses ne fıltre takarsan tak karakterıstlık sesten dolayı aynı cıkıcak aem k&n pıpercross vs vs ... hepsınde aynı acık tıpe gecıtıgın anda homurdama gıbı ses cıkıcak ... tıslaman artıcak

hmm onu bılmıyorum ama cuk olan tek k&n var dıe bılıyourm dıgerlerı ıcın ufakta olsa bır aparat lazım oluyor

kite bence gerek yok ama tercihen kit alınabilir..
filtre kapağı açık araç hareket halindeyken panjurdan boruyla hava çekiyo zaten araç bunun yanında tampondan ve panjurdan giren hava da yeterli..
çap konusunda ise net bi bilgim yok ama Can'ın dediği gibi 63.5 muhtemelen kafi..çok merak edip 'nette bulamazsan boğazı söküp ölçebilirsin.. :)

Geri
Üst Alt