Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon aem filtre

evet abı,sensor flan var fıltreden once ne alaka o anlamadım

işin aslını sorarsan bende çözemedim bundan önce bir kaç videoda takılırken gördüm..ama benim araçta olmadığı için çözmedim..hava ayarı mı yapıyor? yoksa hava sıcaklık sensörümü tam bilmiyorum bi nette bakayım ne işe yarıyor..daha önce paylaştığım infinity videosunda kızlar takarken de vardı yanılmıyorsam

Krank havalandırması o yıgıt,yag buharını hava fıltresıne basıyor baslı basına gereksız b uygulama zaten,normal sartlarda ben eskı arabamda onun ucuna b tane krank fıltresı bagladım dahıl bıle etmedım o hortumu.Benım dedıgım tam turbonun agzında ılk boru ustunde altta b sensorumsu olay var ama cok da ınceleyemedım.Gonullu Tsı cılar gelsın ınceleyelım arac basında :)

Pazar bakarız yavru.. :)

su konuda bı yardım etsenız aem takıyorum bugun üzülmem degılmı sıkıntı yaratmaz turboya falan :(

Turboyla ilgili bi sıkıntı çıkarmaz :)

pekı herhangı bır sıkıntı yaratırmı zaten 2 3 ay falan kullanıcam sonra sokerım :) hevesmı alımm garantılı arac oldugu ıcın kokruyorum :(

hava filtresinden dolayı da garanti götürüyor dimi doğuş.. opelde öyle bi sıkıntı yaşamadım ben.. :( şimdi bende takıcam bekleyimde biraz.. bu arada aracı almaya gidiyorumm :)

Geri
Üst Alt