Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.4 TSi icin debriyaj seti tavsiyeleriniz...

beyler sız hala oem debrıyaj setınden bahsedıyorsunuz.Sachs ın kendı sıtesınde daha fazla guce torka dayanabılcek b setı yok 1.4 125 lık ıcın

ya bişey demek istiyorum cihan ama yanlış anlama sakın :D luk kendi patentli olarak sachs a yaptırıyor ama baskı maşaları sachsa göre daha dayanıklı tırnaklar daha kalın oluyor o şekilde bi anlaşması var lukta :)

sachs lucka yaptırır dedim ben canbolat, luck sachs a demedim:D

beyler sız hala oem debrıyaj setınden bahsedıyorsunuz.Sachs ın kendı sıtesınde daha fazla guce torka dayanabılcek b setı yok 1.4 125 lık ıcın

varmı yokmu onu bilmiyorum can.. genelde ağır vasıta yapar zaten sachs.. dediğim gibi luck sachsa bazı ürünleri sachs markalı üretir ama sachsın kontrolünde.. ben sadece marka kalitesi açısından bilgilendirdim, haşaaa var demedim:)

Sachs ile Sachs Racing'i karıştırmamak lazım.
1.6 Leon ile Leon Cupra benzeri bi uçurum var 2 debriyaj arasında.

Geri
Üst Alt