Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 1.4 tsi 125 hp stylance ||| golf V 1.4 tsi 140 hp comfortline

psa nın 1.4 dizelinden (aynı zamanda fiestaların) ve reno nun 68 lik 1.5 lerinden daha iyi gidiyor kağıt üzerindekine göre :) canlı görmek lazım tabiki de diğerlerinden güç olarakta tork olarakta yüksek zaten daha iyi gitmesi salak bi şanzıman takmadılarsa mümkün

twincharge güzel olay cidden :eek:key:

Twincharge her zaman iyidir :D
twin_turbo.png

Bilimsellik ve mantıktan uzak yorumları hiçbir zaman kabul edemedim valla ben Emre :)
140'lık TSI'ın fazla yakması için hiçbir sebep yok. Hatta en az yakanın o olması lazım. Belki 122'liğinden sonra. Ama twinchargedların arasında en az yakanı olacağı kesin.

işte en çok yakanıda o :) bilimselliğin dibine vurrum olm benim sağ ayağım kadar bilimsel ölçen dyno yok bre :D

bu arada kağıt üzereinde en az yakanıda 160 lık golf 6 lar :)

evet varmıs fakar hıc forumda yok galıba :S ılk defa gecen gun duydum nasıl bır motor acaba :S

Geri
Üst Alt