Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 1.4 tsi 125 hp stylance ||| golf V 1.4 tsi 140 hp comfortline

1.6 8v kadar yakıyorsa 140 lık tsi , az yakıyordur :D en azından hakkını veriyor

Aynı standartlarda ölçülmüş veriler öyle demiyo ama :D

yerim vergisini olm benim sağ ayağım en iyi rehberimdir ki konu tüketim ise :)

bu arada can tanır onur vardı bi zamanlar beyaz gt si olan arkadaşımız bizim eskişehirden de başka bir arkadaşımızın 140 lık midline ı. onurun araç bariz 0.5 1 lt daha az yakıyordu ki onurda ahım şahım şöför değildir. :)

ya su 1.2 tdi lar varmıs ıbıza da onlar nasıl gıdıyor pekı :d tak ettım artık su benzındenn

yerim vergisini olm benim sağ ayağım en iyi rehberimdir ki konu tüketim ise :)

bu arada can tanır onur vardı bi zamanlar beyaz gt si olan arkadaşımız bizim eskişehirden de başka bir arkadaşımızın 140 lık midline ı. onurun araç bariz 0.5 1 lt daha az yakıyordu ki onurda ahım şahım şöför değildir. :)

Bilimsellik ve mantıktan uzak yorumları hiçbir zaman kabul edemedim valla ben Emre :)
140'lık TSI'ın fazla yakması için hiçbir sebep yok. Hatta en az yakanın o olması lazım. Belki 122'liğinden sonra. Ama twinchargedların arasında en az yakanı olacağı kesin.

Geri
Üst Alt