Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.2 TSI

ha maşallah murat baya yazmışsın ilk mesajında. baya bi hevesliymişsin. ki hala öylesin sanırım...

İlk günkü gibi seviyorum ve bakıyorum aracıma abi. Almadan önce yaşadıklarımdan dolayı araçla aramda duygusal bir bağ var :) Ve hala o günkü gibi hevesliyim, en ufak bir şekilde soğumadım aracımdan :) Sadece bazen satıp FR TDI mı alsam diyorum, yada 1.4 160lık golf, ama bu kadar aksesuar takdıktan sonra kıyamam sanırım :)

İlk günkü gibi seviyorum ve bakıyorum aracıma abi. Almadan önce yaşadıklarımdan dolayı araçla aramda duygusal bir bağ var :) Ve hala o günkü gibi hevesliyim, en ufak bir şekilde soğumadım aracımdan :) Sadece bazen satıp FR TDI mı alsam diyorum, yada 1.4 160lık golf, ama bu kadar aksesuar takdıktan sonra kıyamam sanırım :)
Aynıdert bende de var murat aksesuar :D yoksa benimde aklımkayıyo ama boş ver senin aracın senin aracındır başka bi dile alışmak gibi bişey yeni araba ;)

hayırlı olsun kardeş bende senin gibi 1,2 tsı kullanıyorum bende inanamıyorum yani müthiş bir çekiş gücü var araçta benim araç yakıyor ama hakkınıda veriyor yani dokundunmu birde uçuyor senin söyledeiğin gaza basınca 1-2 saniye bekletiyor ve dediğin gibi birrden öne atıyor araba kendini altından kaçacak gibi maşaallah...elin oğlu yapmış bize kullanmak düşer Maaşallah

pschiptuning'e gittim, motorun koduna uygun dosya bulunamadı o yüzden yapılamadı. Motor koduna uygun dosya çıktığında yaptırıcam, dyno'da araç 110hp 188nm çıktı. Supersprint orta düz boru, kn hava filtresi var. chip yakın bir zamanda çıkmazsa supersprint son susturucu ve pipercross viper hava filtresi alıcam. Onun üzerine yazılım atılır artık :)

Geri
Üst Alt