Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.2 TSI

:) motor çok sessiz valla aracın zevkine o kadar dalmışım ki motor sesine dikkat etmedim ama duyduğumu hatırlamıyorm.. sadece bayinin içinde çıkmak için çalıştırınca çok tatlı bir homurtu geldi 1.2 motorlarda olmayan bi homurtu.. spor hissi uyandıran :D onun dışında rahatsız edici bir ses gelmedi ışıklarda 1 kere durdum motor sesi duymadım dikkat etmedim de :D ama arabaların maşallahı var.. Aero body kitle çok hırçın duruyoo :)

O hafif homurtu zaten insanı mest ediyor... Tekrar kazasız belasız günlerde hocam... Resimlerini merakla bekliyoruz senin Canavarın...

Hayırlı olsun, direksiyon ayar detayı - ayna kritiği çok güzeldi, doğru sürüş pozisyonu aldığınız belli, tebrikler. %90 dikkat edilmeyen bir detaydır.

Teşekkürler yarın çekerim bikaç foto.. Ders çalışıcam da yarın sınavım var :D

iyi günlerde kullan kazasız belasız.. :)

Haydi hayırlısı olsun . Ben de oradan alıyordum ama kıllık yapmışlardı Doğuştan aldım:)

Haydi hayırlısı olsun . Ben de oradan alıyordum ama kıllık yapmışlardı Doğuştan aldım:)

sağol abicim :) daha iyileri sizlerin olsun.. Benle gayet iyi ilgilendiler bir sorun olmadı..

iyi günlerde kullan kazasız belasız.. :)

sağol yiğit abi allah kimseye kaza bela vermesin

ben arabayı daha yenı cıkarcam oturup ders mı calısırım bee :D

aynen bende onu diyodum şimdi :) olur mu böyle bişi ya :D

murat abi hayırlı uğurlu olsun yanındayız bekliyorum deneyimlerini bizimle paylaşırsan sevinirim :D

Kardeş benim ilk çalıştırma konusunda dediklerimi unutma 30 saniye bekle 1000 devirin altına geldikten sonra yürü turbo tam yağlansın
kazasız belasız kullanman dileği ile....

Kardeş benim ilk çalıştırma konusunda dediklerimi unutma 30 saniye bekle 1000 devirin altına geldikten sonra yürü turbo tam yağlansın
kazasız belasız kullanman dileği ile....

zaten onu bekliyorum uzun kullanımdan sonra 1-2 dk bekliyorum.. Turbolu araç kullanmanın yöntemlerini biliyorum :) teşekkürler tavsiyeniz için..

murat abi hayırlı uğurlu olsun yanındayız bekliyorum deneyimlerini bizimle paylaşırsan sevinirim :D

:) sağol kardeşim :D daha iyisi sizlerin olsun..

Geri
Üst Alt