Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 1.2 TSI

servis tavanı kesme riskine girmez.. dışarda yapılanlarda garantili olmaz.. su alabilir ses alabilir.. en sağlıklısı fabrika çıkışı.. orjinali gibi olmaz bence hiç düşünmeyin bile ;) aracınız şahin doğan e30 kasa bmw olsa yapabilirsiniz.. Ama 2011 model bir leon.. insan binmeye kıyamıyorken tavanını kesmek gözü karartmak olsa gerek

Ya bu sunroof u sonradan yaptırabiliyor muyuz?

Yaptırabilirsiniz ama kesinlikle tavsiye etmem. Aracın tavanını destekleyen çelik parçaları kesiyolar. Ayrıca sonradan sunrooflu bi Leon'u, ölü parasına satarsınız.
Babamda eskiden sonradan sunrooflu Golf MK1 GTI vardı. Arabayla tarlaya girmişlerdi. Takma atmamasına rağmen aracın tavanı yamulmuştu, destekler kesildiği için.

Rüzgar gibi gitsin gerisi teferruat :D

hafif eğimli bi yol var istanbul mahmutbeyden bahçeşehire giderken orda gaza tam yüklendiğimde eğimin sonunda eğer rüzgar arkadan esiyosa 185 civarında vuruyo.. önden esiyosa 160larda kalıo :) tek hoşuma giden yanı 1.2 ama 4.viteste 185 yapıo.. uzun yolda bile bazen 5e atmıyorum yada geç atıyorum yoksa çekmiyo araç :) 130larda tıkanıo.. Ama o durumda değil 2.0 motorlar V6 motor gibi yio :) 45 litreye uzun yolda 450 kilometre gittiğimi bilirim :) basa basa 160-180 arası :D

sunroof sonradan yapılırsa sağlıklı olmaz..
sunroof'lu bi aracın tavan destek demirleriyle sunroof'suzun farklıdır..sonradan kesildikten sonra tavanın aslında bi yerde bütün aracın esneme oranı olmaması gereken seviyelere gelir..

Arkadaşlar emniyet kemeri için birşey söylemek istiyorum. Leon'larda ağırlık sensörü mü var.. Yolcu olmadığında biraz ötüyo ve susuyo.. bugün bi arkadaşımla gezerken uzun öttü ve susuyor mesela sonra tekrar baslıyor.. oturanlardan biri hareket ettiğinde başlıyor yani.. emniyet kemer tokası takma taraftarı değilim ve uyarı seside rahatsız edecek cinsten değil :)

Arkadaşlar emniyet kemeri için birşey söylemek istiyorum. Leon'larda ağırlık sensörü mü var.. Yolcu olmadığında biraz ötüyo ve susuyo.. bugün bi arkadaşımla gezerken uzun öttü ve susuyor mesela sonra tekrar baslıyor.. oturanlardan biri hareket ettiğinde başlıyor yani.. emniyet kemer tokası takma taraftarı değilim ve uyarı seside rahatsız edecek cinsten değil :)

evet koltuklarda sensör var ve fazla oynayınca öter....:eek:key:

evet koltuklarda sensör var ve fazla oynayınca öter....:eek:key:

kemer tokasına gerek yok o zaman :) sesi beni rahatsız etmiyo tam tersine farklı farklı sesler çıkarıp 3-4 kere ötmesi hoşuma bile gitti :) aracıma binen rahatsız olursa da emniyet kemerini tak derim :)

ee artık foto gorsekk:eek:

Şener bende alturdan gözde hanıma sipariş verdim..Aracımda bayii e gelmiş fakat ruhsat plaka işlerinden dolayı salı günü elime geçecek inşallah..
Bu arada hediye bişeyler verdilermi sana? :)

Geri
Üst Alt