Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon 1.2 TSI izlenimlerim

hayırlı olsn..yakıt tüketimi fazla gibi 1.2 olmasına karşın yaklaşık bi depoya (200 liraya doluyoo) 700km felan gitti ışık yandı.aracı ilk aldığımda fulledim.şuan 1600 km geçti..araç şuan ort. 300 kuruş yakıoo

daha az yakmaya başlar zamanla..

30 kurus bana cok geldı ya 1.2tsi alıyordum sıparısı gectık falan mahalle baskısı yuzunden bırden sogudum :) 1.4 tsi ıö suanda 25 kurus yakıor 4.500 kmde

ya bızım okul yolu dumduz ama arada rampa cıkmak olmasa cok daha az yaktırcam arabaya. tsi rampa cıkarken içiyor resmen ya

genede sımdıkı aklım olsa dizel bir araç alırım.öğrencı hayatımda neyımese benzınlı araç.

genede sımdıkı aklım olsa dizel bir araç alırım.öğrencı hayatımda neyımese benzınlı araç.

okula geldiğimde Bostancı - Okan üni. arasında ortalamam 14.6 - 15.5L oluyo sıkma canını yakıyo diye.. :D :D
Pazartesi 2-3 gibi okuldayım GSF..

Geri
Üst Alt