Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lastik tavsiyesi.

good year ug7 4 tane 195 65 15 toledoya 4 tane 205 55 16 leona :)

Valla almışsın zatemn bu saatten sonra söylenebilecek veya yapılabilecek tyek yorum "memnun musun" olacaktır. benim bidiğim kadarı ile goodyear da pirelli gibi sesi içeri alan sert bir hamura sahipler ama sen daha iyi cevap verecek durumdasın şu anda

memnun musun ?

goodyear iyidir kardeşim güle güle kullan sıkıntı yok o zaman tabiki her lastiğin bir eksi yönü oluyor sonuçta kış lastiği.... yorumlarını ileriki zamanlarda alırız ;)

michelin iyi ama fiyatı baltalıyor iyiliğini, continental iyi de değil fiyatı michelinden bile pahalı, good year iyi ama oda 3. pahalılık derecesinde. Lastik kalmadı biraz daha saysak:) 225*45*17 lastikten yola çıkacak olursam, 200tl ve üzeri her lastik pahalı diyebilirim.

michelin iyi ama fiyatı baltalıyor iyiliğini, continental iyi de değil fiyatı michelinden bile pahalı, good year iyi ama oda 3. pahalılık derecesinde. Lastik kalmadı biraz daha saysak:) 225*45*17 lastikten yola çıkacak olursam, 200tl ve üzeri her lastik pahalı diyebilirim.

200+ de pahalı olmasın abim artık o kadar da değil.. :)
bence max. 280'lere kadar limit fiyattan gidersek..

abi lassa snoways parasına good year ug7 (170 liraya) aldm. bence good year pahalı bir lastik değil. mişlenin bundan dha verimli olacağını düşünmüyorum hatta gereksiz pahalı olduğunu düşünüyorum.

Kar lastiklerin hayırlı olsun,aman buza,gizli buzlanmaya dikkat.Memleket Eskişehir çünkü havası hiç belli olmaz.Öyle 140-150 ile de fazla virajlara girmezsin inşallah artık lastiklerim iyi diye...:)

Geri
Üst Alt