Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lastik tavsiyesi.

yiğit ama manzarayı göreceksn :D kız tam eğilmiş makete hayat öpücüğü veriyo ben arkadan offf offf diye iç çekiorm :D

az daha gaz vereyimde bu geceden gel :D

yiğit ama manzarayı göreceksn :D kız tam eğilmiş makete hayat öpücüğü veriyo ben arkadan offf offf diye iç çekiorm :D

az daha gaz vereyimde bu geceden gel :D

yakıştıramadım sana cık cık yakında çıkar mısın sen de böyle.. :p :D :D :D

sonradayak1_180709062637.jpg

abi yenge okuyormu bunları :D

yiğitcim bugün olan bir olay tam senlikti valla. acil yardım dersine girdim tıp fakültesi hemşirelik bölümünde hemşire adayları ile. konu suni tenefüs :D bir maket var herkes sırayla suni tenefüs yaptırıyor.bir hatun geçti maketin başına ama hatun kızıl saçlı beyaz tenli yeşil gözlü 175 180 cm boylarında bir afet :D tam manav kızı :D bu tam suni tenefüs yaparken offf offf dedim. kız duymş ders çıkışı geldi ne dediğini duydum seni arıcam dedi bir öpücük attı gitti :D:D:D

Hey yavrum hey. Kim tutar seni yürü be :D :D :D ver odunu yani öpücüğü :D

tabii olm senin ne suçun var.. :p
aslında aklıma bi konu geldi açılabilcek ama SCW henüz hazır değil.. :D :D

valla alp odun modun bilmem ama zannedersem aşık oluyorm gibi his var içimde:D

lastik hayal olmuş burda kimsenin ilgilendiği bile yok...

Geri
Üst Alt