Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lastik tavsiyesi.

melih linki inceledm. ancak aşırı karda lazım olur bu hatta pedere izlettim. onda bel fıtığı var. geçen sene perişan olmuştu passata zincir takmak için. tam ona göre. aslnda passata alabilirz bundan :)
bana buzlanmada bile kullanabileceğim bir lastik gerek.
sonuçta yıln büyük kısmını +7 dereceden daha düşük bir ilde yaşıyorum :)

Valla bi düşünün ama biz daha hiç kullanamadık söyliyim. Geçen sene bi kere bile adam gibi kar yagmadı burda :D O yuzden tam kefil olamicam alete..

iş yerinde lastiğim yarın yazarım ama daha yeni :) 16" jant vardı bende normal tsi jantında takılı suanda ir bir uyuyor yani zaten

arkadaşlar bir siteden baktm kabaca. kumholar var 110 120 liraya tanesini alırım gibi. 205 55 16 H olanı. ne dersiniz ona?
yada lassa snoways arada 50 lira fark var gibi.

lassa al gitsin kardeş uğraşma kumhoyla falan ekonomik olsun dersen petlasta olabilir parasından fazlasını sunuyor lastik yorumlar böyleydi tabi

Kanka bu 3. takım kar lastiğim. Daha önce stunner diye bi marka kullandım. İlk kışı gayet kullanışlıydı. 2. kışında eh işte dedirtti. Son kışı yaz lastiğinden farksızdı. Şimdi michelin alpin var. 3. kışını geçircem inşallah. Gayet memnunum. Özellikle geçen sene çok yardımı dokundu

kanka aynısını connectte de kullanıyorum biliyorsun. ama 8 tane birden olunca alış sıkıntı oluyor patronda :D

bildik, daha çok tercih edilen, garanti verilen, bayisini her yerde rahatlıkla bulunabilecek ve uygun fiyatlı olanı seç abicim. ban bu saatten sonra michelin continental gibi markalara para vereceğimi sanmıyorum istediği kadar sağlam olsunlar.

kar lastıgı alıcaksan nokıan markası dıger bılındık butun markalardan daha sessız daha performanlı 17'' ve uzerı lastık alacaksan lassa ımpetus sport yada revo

205 55 16 abi orjinal ölçü.

nokian ı da araştırayım o zaman. :)

Geri
Üst Alt