Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lastik tavsiyesi.

205 55 16 abi orjinal ölçü.

nokian ı da araştırayım o zaman. :)

arastırma al dıger markalardan daha kalıtelı ve sessız oldugunu goreceksın bunu almak ıstemezsen lassa al lassa ıstersen sana uygun fıyat alırım 225/40/18 ebatlarında syron fıyatına lassa ımpetus sport alınabılıyor

arastırma al dıger markalardan daha kalıtelı ve sessız oldugunu goreceksın bunu almak ıstemezsen lassa al lassa ıstersen sana uygun fıyat alırım 225/40/18 ebatlarında syron fıyatına lassa ımpetus sport alınabılıyor

peder beyi ancak ikna ettim bir iki haftaya maddiyat çıkar o zaman haberleşelim abi :)

şu kar paletleri sadece karda işe yarayacak bişey olsa gerek, buzda hiç bir çözüm üretemez bence. kış lastikleri şart, giremiyeceğin kadar yoğun kar varsa evde otur daha iyi ne işin var yolda rezil olmaya mı meraklısın :) o kadar yoğun kar yağıyorken battaniyeye sarılıp şömine karşısında sıcak çayımı içerken Türk filmi izleyemeden ölüp gidecez ona yanıyom :D:D:D

nokian a kabaca bir baktım. baya bir methediliyor.

donanım haberde onun ile ilgili bir konuyu okudum. bridgestone da ortak hissesi bile varmış avrupa pazarının büyük kısmı bunların elindeymiş. peki burada neden pek bilinmiyor onu anlamadım.

donanım haberde onun ile ilgili bir konuyu okudum. bridgestone da ortak hissesi bile varmış avrupa pazarının büyük kısmı bunların elindeymiş. peki burada neden pek bilinmiyor onu anlamadım.

bızım yuzumuzden brıdgestone mıchelın dunlop varken mıllet ona bakmıyor lastık aslında turkıyede satılan bır lastık sana soyle bır ornek vereyım ben kendı aracımda brıdgestone potenza s-03 pp kullanıyorum lassada karsılıgı lassa ımpetus sport brıdgestone adrenalın re001 karsılıg lassa revo aralarında yarı yarıya fıyat farkı var benım brıdgestoen made ın japan o yuzden gıyudırıyorlar anlayacagın lassa made ın turkey arkadasımın astra gsı aracına 205/40/17 lassa ımpetus sport aldık 7 aydır cok memnun kendısı mıchelın almayı dusunuyordu yarı fıyatın bıle altında lassa aldık

o azman seçenekler nokian ve lassa arasında. teşekkürler bilgiloer için abi.

o azman seçenekler nokian ve lassa arasında. teşekkürler bilgiloer için abi.

rıca ederım kullanmdan yorum yapanlara ınanmasak o markalar daha da tanınacak ama adını duyan adı bıle dandık dıyor nokıa tlfdan ısım almış dıyen var nokıa tlf cıkmadan once bu adamlar lastık uretıyorlardı hatta soyle bırsey soylemek ıstıyorum accent era ıcın ıyı konusan gormedım gecen gun kullanma fırsatım oldu gercekten mılletın anlattıgı kadar varmıs

Geri
Üst Alt