Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lastik tavsiyesi.

Kar paletlerine baktın mı hiç Yunus?

Fiyatları tuzlu biraz ama kar lastiğinden daha faydalı olacagı kesin. Bizim passat'ta takılı şu an mekanizma. Bütün yaz çıkartmadık üşendiğimizden :D

Yani istanbulda mesela bence kar paletine gerek yok, kar lastigi işini görür. Ama Eskişehirde bence kar lastigi filan nafile gelebilir. Biz niye aldık o zaman kar paleti diye sorma, babam çok merak etmiş de ondan :D

fiyatlarını öğren sen en iyisi ona göre düşünelim kardeşim..

Emre bende kış lastiği var istersen satabilirim :D benim leondan çıktı

kar paleti naısl bir cihaz nedir ne değildir açarmısın melihim :)

araç üzerine takmak kolaymıdır alım maliyeti nedir ne kadar süre kullanılabilinir. :)

pederde bel fıtığı var mesela eğilemiyor o hali ile rahatça takıp çıkartabilirmi?

---------- Post added at 19:56 ---------- Previous post was at 19:55 ----------

Emre bende kış lastiği var istersen satabilirim :D benim leondan çıktı

marka model fiyat lastiğin yaşı kmsi :D

seçeneklere ekleyelim :)

derdimden anlayan geldi :)

gökhancım çivili lastik daha önce fiestada kullandm. memnun kalmadm. belli süratlerin üzerinde uzun süre kullanırsan zamanla araca zarar verebiliyor.
---------- Post added at 19:51 ---------- Previous post was at 19:50 ----------

[/COLOR]

en az 3 yıl + 40000 km :)
az değil.
evet orası ole zaten bellı bı suratı gecemıyoduk kar yerden kalkıncada hemen bagaja onlar dıgerlerıne devam ama jeeplerın zıncırlı arabaların cıkamadıgı veya ınemedıgı yerlerden gayet basarılı bı sekılde ınıyoduk...

işte belli sürat üzeri sakat gökhancım. mesela ben buradan durmadan adanaya gideceğim 750 800 km malum arada hız lazım.

kar paleti naısl bir cihaz nedir ne değildir açarmısın melihim :)

araç üzerine takmak kolaymıdır alım maliyeti nedir ne kadar süre kullanılabilinir. :)

pederde bel fıtığı var mesela eğilemiyor o hali ile rahatça takıp çıkartabilirmi?

---------- Post added at 19:56 ---------- Previous post was at 19:55 ----------

marka model fiyat lastiğin yaşı kmsi :D

seçeneklere ekleyelim :)

Sana sadece şu linki veriyorum o zaman video var, takıp çıkarmanın ne kadar kolay oldugunu gösteriyolar.

Spike-spilder diye bi isveç markasıydı galiba. Çakmaları da var ama piyasada. Bi göbek var onu lastikçi takıy kış başında, kış sonunda sen göbeği çıkartmaya gidiyosun.

Elindeki zinciri de göbege takıp çıkarıyosun kolayca. Normal zincirden farkı çok daha profosyonel kıvrım ları olması ve kolay takılıp çıkarılması galiba :)

Bence bi takım kış lastiği bi takım da kar paleti alın :)

Melih linki verirken fiyatlarını da verseydin o ürünün.. :D :D

Geri
Üst Alt