Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kuzin Apla

kuzin ablam benim cupra yeni olmasına rağmen showroomda tozlu olarak sildikleri için kılcal çizikleri war....bugün baktım derin olmayan çiziklerde oluşmuş kapı kolu çevresnde boya koruma yaptırsam nası olur sence nası bi faydası olur
arabam düzelecek mi =)

kuzin ablam benim cupra yeni olmasına rağmen showroomda tozlu olarak sildikleri için kılcal çizikleri war....bugün baktım derin olmayan çiziklerde oluşmuş kapı kolu çevresnde boya koruma yaptırsam nası olur sence nası bi faydası olur
arabam düzelecek mi =)

hep aynı hata..
sevgili sami..neden paketi açılmamış kutusunda olanı istemedin..
madem bunu aldın neden teşhir ürünü indirimi yaptırmadın..vitrin malının özelliğidir tozlanır göneşten solar..baktın mı bari güneşe doğru bir sağını bir solunu çevirmişler mi diye..eşit solup tozlansaymış bari az belli olurdu..
kılcal çizklerin özelliğidir..adı üstündedir zaten kıl bir olay..
ben sana bu ismi nasıl aldığını anlatayım öncelikle..
hıncal uluç arabaya almaya gidiyor..arabanın üzerinde bu ince çizikler var..hıncal yok almam yenisi isterim öyle olmaz böyle olmaz istediğini alamayınca..çıkar gider..satış yapan mümessiller arkasından konuşmaya başlarlar..
ya ne kıl adam diğeri der yok hıncal uluç bu..
ilki itiraz eder yok işte adam hıncal mıncal değil resmen KILCAL ..ufacık çizik kıl gibi belli bile olmuyor..sinirlenir
kılcal uluç kılcal çizikli arabayı almadı diyor..işte bunun historysi bu..

evet sami çözümleri var..yeni arabaya da pasta çila da abes kaçar ama tahminime göre sadece cila bu işi çözebilir...
sağlıcakla kal

saolasın varol abi kılcalın tarihçesi için =) ama pasta cila ile boya koruma farklı şey diye biliyorum ben....

saolasın varol abi kılcalın tarihçesi için =) ama pasta cila ile boya koruma farklı şey diye biliyorum ben....

evt farklı şeyler yanlış okumuşum..geçen bir konuya serbay cevap vermişti galiba...tam hatırlamıyorum..eğer yapılır derlerse..nano boya koruma yapmanı tavsiye ederim..
kuzin apla derki bir konu açıp arkadaşlara da sorsan biraz işimize yarayabilecek bir konu..cevaplar herkesin işine bir zaman faydalı olabilir...

evt farklı şeyler yanlış okumuşum..geçen bir konuya serbay cevap vermişti galiba...tam hatırlamıyorum..eğer yapılır derlerse..nano boya koruma yapmanı tavsiye ederim..
kuzin apla derki bir konu açıp arkadaşlara da sorsan biraz işimize yarayabilecek bir konu..cevaplar herkesin işine bir zaman faydalı olabilir...

pekki saolasın varol abi =)

Geri
Üst Alt