Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kuzin Apla

Tırnak içinde Söylediğimi Yineliyorum :)

"Golf Daha Şekil Duruyor" Bence :)

Golf MK1 ve MK2 bence bir ekol. Ki zaten dünya üzerindeki bütün araçları bir araya koy, üzerindeki fiyat ve marka etiketlerini kapat, seçeceğim araç kesinlikle MK2 Golf olur. Bi efsane. Hele hele BBS jantlarla, of of of..
Ki zaten öyle bir seçeneğim olursa, araç benimle mezara girer :) Bir daha satıcağımı sanmıyorum imzamdaki gibi bir araca, hele hele 1.8T ya da VR6 ile sahip olunca..

sevgili ömer kol dayama istediğini yazmışsın..ben de başımı yaslayacak bir omuz istiyorum ama bazen olmuyor..ne yapalım bizde oldurma yollarına gidiyoruz..sen bursadasın burda aksarayda 20 tl den 100 tl ye kadar kol dayama bulunuyor..netten bir bak istersen..cupra tampona gelince..her aklıma geleni yazmıyorum yazamıyorum..işi basitinden halledelim istersen..yarın ilk işin arabana atlmak ve balıkçıya gitmek olsun..gittiğinde iki seceneğin ya orjinal yada çiftlik olanından 4 tane çupra al..2si öne 2 si arkaya sağ ve sola monte et..
tam cupra olmasada -Ç u p r a- tamponu hallettik maliyeti de 20 tl..idare ediver şimdilik diyesim var

puhahapuhahapuhahapuhaha çok teşekürederım :D

Sevgili Küzin Apla,
Önümde 2 tane seçenek var.
1- Arabama enjektör, dereceli, itb, ıvır zıvır alıp atmosferik 240hp binmek.
2- MK2 Golf GTI alıp, görsel olarak imzamdaki araçla aynı hale getirip, içini dışını altını kı.ını başını komple yaptırıp, kaputun altına birde 1.8T kondurmak.
Sence hangisi, neden?

sevgili ayberk..güzel fikirlerin var ancak bakıyorum da bu düşünceler seni uyutmamış..konuyu çok düşünmüş ve kuzin aplana başvurmuş ve iyi etmişsin..
gelelim 1.sorunun cevabına
tavsiyelerim
enjektör olarak bunu
enjektor1.jpg

derece olarak iki farklı önerim var birincisi klasik olan ikisi de..dijital
civali_derece.gif
omronderece203.jpg

ıvır zıvır'ı seyyar satıcalarda bit pazarında yada çin pazarında bulabilirsin ama çin malından biraz uzak dur derim.ben..
atmosferik binme konusuna gelince..zaten alışveriş merkezinin otorparklarında çok süre araba ile dolaşılmamalı orada fotograf çekilmeli sonrada açık atmosferik havaya çıkılmalı..ama uçuk bir fikir istersen stratosferik bir araba yap kimsede olmasın..
gelelim ikinci soruna

diyorsun arabayı alıp orasını burasını yaptıracığım yani ara. şu halden bu hale gelecek

136342161y.jpg
ajda_pekkan.jpg

tabi tamamiyle zevk meselesi..
kısa ve öz konuşmak gerekirse..imzandaki bordo araç derim..ama illa da bordo olacak diye bir kaide de yok..neden saymaya gerek yok..ikinci sık...güzel..kuzin aplan onları zamanında daha kullanılmamışken de gördü

muhahahahahaha :) büyüksün Varol abi ayy pardon kuzin apla

Kuzin apla bile bile ladesin bünyeye ne gibi zararları olabilir tecrübelerinden faydalanmak istiyorum.. :D :D

sevgili yiğit bundan öncede başkaları BİLL LE lades tutuştular ve sonuçları hüsran oldu..bünyeden girip ünyeden çıktılar ben senin yerinde olsam BİLL LE lades tutuşmak yerine BİLL E KİLL yapar..olayı kökünden çözerim yani Kill Bill..

sevgili yiğit bundan öncede başkaları BİLL LE lades tutuştular ve sonuçları hüsran oldu..bünyeden girip ünyeden çıktılar ben senin yerinde olsam BİLL LE lades tutuşmak yerine BİLL E KİLL yapar..olayı kökünden çözerim yani Kill Bill..

ahauehehehe bu iyidi Varol abim.. :D :D :D

Geri
Üst Alt