Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Küçük Ekrana Büyük Ekran Sonradan Yapılırmı

Hakan teşekkürler. Peki fullling aktivasyonu yaptırdınız mı?

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Onu dusunuyorum ama fiyati cok be abi, yani ne bilim kararsizim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yalnız bu tutarlar sadece cihaz fiyatları o ekranları takınca malum çalışmayacak ve aktivesi için kodlama yapılacak onları da unutmamak lazım

Ne kodlamasi ne aktivasyonu hocam? 6.5 tan 8 e gecis'te kodlama ve aktivasyon olmuyor.

Ben küçük ekrandan büyük ekrana geçerken ki durumdan bahsettim siz zaten genişten doubleye geçtiğiniz için gerek kalmıcak ben 5 inçten 5,8 inçe geçtim onu anlatmak istemiştim

Ben küçük ekrandan büyük ekrana geçerken ki durumdan bahsettim siz zaten genişten doubleye geçtiğiniz için gerek kalmıcak ben 5 inçten 5,8 inçe geçtim onu anlatmak istemiştim

Ha pardon hocam dogrudur.

Onu dusunuyorum ama fiyati cok be abi, yani ne bilim kararsizim.

Evet haklısın. Servis 950tl istedi ama dışarıda yapanlar var. Onlarda 500tl istiyorlar. İzmir'de görüştüğüm kişi bekle abi yakında düşer 150 yada 200tl olur dedi. Bakalım düşerse yaptıracağım.

Evet haklısın. Servis 950tl istedi ama dışarıda yapanlar var. Onlarda 500tl istiyorlar. İzmir'de görüştüğüm kişi bekle abi yakında düşer 150 yada 200tl olur dedi. Bakalım düşerse yaptıracağım.

Ticarette cok degisik bir olay var benzin 5tl diye seninle heryere isyan eden aksesuarci sana 50 hadi boyasida isclik +50 = 100 liralik spoileri 500 e satiyor! Niye boyle deyince plastik abi diyor.sanki degerli bi madenden yapilmis gibi.o yuzden aksesuar,entertainment gibi seylerin kesinlikle dusecegini sanmiyorum, ama insallah ben haksiz cikarim o fiyatlara yapariz.

Montajini kendim yaptim, su anda ne calisiyorsa ondada o calisiyor siz ekran degisiyorsunuz pc
Monitoru degismek mantiginda hocam.

Peki kardeş direkt takilmiyor diye biliyorum.Sen hic2 yuvasinda kesme biçme işlemi yapmadinmi tam oturdumu direk?

Peki kardeş direkt takilmiyor diye biliyorum.Sen hic2 yuvasinda kesme biçme işlemi yapmadinmi tam oturdumu direk?

Mevcut masanin icinde ufak bi modifikasyon yapim yoksa menfez kasasi degismesi lazim
Onada gerek yok

Arkadaşlar kusura bakmayın konuyu hortlatıyorum ben 2016 fr aldım ama ekran küçük yukarı yazılanları okudum benim istediğim bir boy büyük ekran hani şu 4 tuşlu olanlarından almak istiyorum ama tamamen ünitemi değişiyor yoksa sadece ekran boyutumu konuya tamamen yabancıyım bir yerde buldum ekrana 600 tl istiyor sizce fiyat nasıl birde tabi uyum sağlarmı.
Yatdımcı olursanız çok sevinirim

Geri
Üst Alt