Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Küçük Ekrana Büyük Ekran Sonradan Yapılırmı

Tesisat değişiyor torpido ya modül gelecek sen geçmeyi düşünürsen özelden yaz hertürlü yardımcı olurum ben küçük ekrandan dahili navigasyonlu modele geçtim ilgilenirsen yardımcı oluruz

Tesisat felan kablomu çekilecek yani benim bulduğum ekranı direk taksam olmazmı

Tesisat felan kablomu çekilecek yani benim bulduğum ekranı direk taksam olmazmı
torpidoya ünite geliyor. senin ekrana takılan kablolar üniteye takılıyor üniteden ekrana görüntü kablosu çekiliyor. sadece ekran hiç bir işe yaramaz ünitede lazım. sonradan takılan cihazlarda bluetooth ve sesli komut çalışmaz. bluetooth, sesli komut, full link varsa navigasyon bunları aktif hale getirmek için 1500-2000 arası para isteniliyor. cihaz montajıda 250 civarı. bu arada ünite h24 olması gerek h24 ünitelerin dışındakilerin özelliklerini (bluetooth, sesli komut vs) aktif edemiyorlardı en son. bende 6,5 ekran ve h30 ünite var 1,000 TL ye veriyorum ama dediğim gibi taktığında bluetooth ve sesli komut çalışmaz full linkte açtıramazsın

Bendeki dahili navigasyonlu model benim herşey çalışıyor dediği gibi h24 olacak modülün

Bu h24 dediğiniz pahalı herhalde yani kısaca o kadar para veremeyeceğimize göre büyük ekran hayal oldu

Bu h24 dediğiniz pahalı herhalde yani kısaca o kadar para veremeyeceğimize göre büyük ekran hayal oldu
h24 ilk çıkanlardan h30 onun üstü ama dediğim gibi bluetooth ve sesli komutu yapamıyorlar. h24 ünite 1.000 TL civarı bulabilirsin. full link için istiyorsan full link pek kullanışlı değil. her telefona uyumlu değil sadece sony xperia da telefonun tüm menüsü ekrana yansıyor. ben onun için xperia aldım 2 ay da toplasan 5-6 kez kullandım. navigasyon dışında pek önemi yok bence. birde hareket halinde video izleyemiyorsun onu açtırmak içinde 150 TL veriyorsun. ünite, ekran, montaj, aktivasyon vs 4,000 TL gidiyor bence deymez

H24 ünite alsam ben full link felan kullanmıyorum ben sadece bluetooth kullanırım birde müzik benim amacım biraz daha hoş bir görüntü oşsun diye benim ekranda cd bile yok yani
[doublepost=1502292784,1502185797][/doublepost]Bu h24 ün adı varmıdır ikinci eli varmıdır bilen varmı çok başınızı ağrıttım

Dostum kilit kırdırmadan hiç bir sey kullanamazsın sadece radyon çalışır sırf radyo dinlemek içinde biraz fazla bir para iyi düşünmek lazım yani sadece modülde kurtaramaz çnk bizim küçük ekrandan çıkış yok modüle ek bir kablo tesisatı geliyor büyük ekranla birlikte yani kısa yoldan maalesef

Geri
Üst Alt