Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Korkunun Boylesi..

Evet geçen haberlerde çıktı abi bu. Süper soğukkanlılıkla kurtarmış, gözünü yoldan ayırmayacaksının kanıtı bu, adam bir anlık teyple falan uğraşıyor olsaydı belki kurtaramazdı..

başarılı ama hayatta her şeyde olduğu gibi tırın arkasından araba gelmediğini bilerek karşı şeride geçtiğini sanmıyorum o anda o konuda da şanslı..ama sürücü eğer hayır ben gördüm boş olduğunu o yüzden düşünmedim karşı şeride geçtim diyosa bayaa bayaa başarılı.. :eek:key:

başarılı ama hayatta her şeyde olduğu gibi tırın arkasından araba gelmediğini bilerek karşı şeride geçtiğini sanmıyorum o anda o konuda da şanslı..ama sürücü eğer hayır ben gördüm boş olduğunu o yüzden düşünmedim karşı şeride geçtim diyosa bayaa bayaa başarılı.. :eek:key:

arkadan birinin geldiğini varsayalım, velevki oda fren yapardı yavaşlardı, velhasıl yapmadı yavaşlamadı, koca tırı kurtaran adam herhalde onu kurtarırdı:D yani senin tez biraz şuna bensedi yiğido, önüme biri çıktı aman ani fren yapmayım arkadan bana çarpmasınlar, varsın ben önümdekine çarpayım:D

arkadan birinin geldiğini varsayalım, velevki oda fren yapardı yavaşlardı, velhasıl yapmadı yavaşlamadı, koca tırı kurtaran adam herhalde onu kurtarırdı:D yani senin tez biraz şuna bensedi yiğido, önüme biri çıktı aman ani fren yapmayım arkadan bana çarpmasınlar, varsın ben önümdekine çarpayım:D

hayır abi demek istediğim şey tırdan kurtulmak için karşı şeride geçip suratımda bi arabaya patlamamak..her daim bu tarz durumlarda anı kurtarmak için düşünür insan..tabii ki tırın arkasından gelen olayı görüp frene basar ama durmaz..o yüzden dedim gördüyse daha da başarılı diye.. :)

gecen gun ızlemıstım bunu,adamın yaptıgı o anlık cok ıyı ama arkadan gelen arabanın da o sırada gecmesı anlık b olay olmus,dogrusu su da var kameranın durdugu pozısyonla surucunun yolu gordugu kısım cok farklı acılar,sagda oturanın sol ılerıyı gorememesı gıbı bırsey.

Haberlerde izlemiştim zaten böyle durumda seçenek yok ya kaza olacak ya kaçacaktı.Ama tırın arkasından araç gelse bile tırla çarpışmaktan daha iyidir:D

xx

Herkes izlemis bir daha paylasmiyorum video:eek:

Herkes izlemis bir daha paylasmiyorum video:eek:

olurmu abi böye videoların sık sık paylaşılması iyi:) anlık bi hata çok şeye mal olabilior mümkün mertebe dikkat etmek lazım, hem izlemeyenler kaçıranlarda oluyo, tşk paylaşım için:):eek:key:

Geri
Üst Alt