Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Korkunun Boylesi..

sürücü soğuk kanlı sola geçiyor kendini kurtarıyor duruyor ve yardıma gidiyor..manevra güzel..ama şans faktörü de önemli..karşıdan aracın gelmemesi o an biraz da kısmat işi..kamera ya göre karşıdan araç gelmiyor..ama sürücü kamera ile aynı mı görüyor..bir de kamera sabit duruyor..kameray ne amaçlar koymuşlar..onu da ben merak ettim

çok iyi kurtarmış baya şanslıymış tırın arkasından araba gelmemiş olmasıda ayrı bi şans...

hayır abi demek istediğim şey tırdan kurtulmak için karşı şeride geçip suratımda bi arabaya patlamamak..her daim bu tarz durumlarda anı kurtarmak için düşünür insan..tabii ki tırın arkasından gelen olayı görüp frene basar ama durmaz..o yüzden dedim gördüyse daha da başarılı diye.. :)

sana katılıyorum bu yüzden kamyoncuların yanında seyahat etmek tehlikelidir derler...şoför mahallini hesaba katar o şekilde haraket ederlermiş yolcu tarafı naparsa yapsın :) ve bi araçtan kurtulmak için genelde sağa yatarlarmış eğer sağda boşluk yoksa tam sol yapıp öyle kurtulmayı düşünürlermiş...

büyük şans bence
tırın arkasından gelen birisi olabilirdi

Geri
Üst Alt