Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza

Çok geçmiş olsun usta, bence bu apachelerin şikayetini geri alma..

öncelikle geçmiş olsun.bu bence tamamen karşı tarafın tutumuna bağlı. eğer utana sıkıla yanına gelip adam gibi özür dileyip şikayetini geri çekermisin diye sordularsa ben olsam geri alırdım. ama yokkardeşşşş al şu şikayetini geri triplerindeyseler karadenizli inadı devreye girer bu sefer.

çok geçmiş olsun alma şikayetini geri bencede

Çok geçmiş olsun numan öncelikle kendi durumunu doktorlardan öğren ve takip et şuanda şikayet geri alma almama durumlarını boşver ama şikayetin devam etsin ne şikayet önemli ne onlara verilecek ceza (zaten bizde ne ceza olurki oda muaama) senin sağlığın önemli kardeşim.........

Geçmiş olsun Numan, yaşadığın coğrafyada insanlarını en iyi sen yorumlarsın. yeterince yorum yazılmış.

Öncelikle Geçmiş olsun

Olay senin başına değilde annenin, kardeşinin veya çocuğunun başına gelse Sakat bıraksa öldürse gene vaz geçermiydin?

Bu soruya cevabın kararını belirlesin.

Öncelikle Geçmiş olsun

Olay senin başına değilde annenin, kardeşinin veya çocuğunun başına gelse Sakat bıraksa öldürse gene vaz geçermiydin?

Bu soruya cevabın kararını belirlesin.

Serhat Bey e aynen katılıyorum vaz gecme bencede :eek:key:

gecmıs olsun bence sakına gerı alma sıkayetını ve b avukata danıs bu konuyu

Geri
Üst Alt