Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kaza

NMNYLMZ

Kayıtlı Üye
Mrb arkadaşlar, Dün öğle saatlerinde kaldırımda yürürken arkadan gelen 3 tane serseri el firenini çekmiş artislik yaparken kaldırama çıkıp bana vurduktan sonra dükkana girdi, Allahtan bana vurup savurdu. Dizimde kolumda şişlikler var Dünden beri hastanedeyim dizim çok kötü ağrıyo başka bişeyim yok çok şükür. Şikayetçi oldum çocugun babası aradı grüşlim şikayetini geri al diyor birde size soriym dedim.

nedir bu el freni sevdası nedir bu vurdum duymazlık anlamıyorum çok geçmiş olsun kardeşim.... ülkemizde mahkemede yaşananlar ve mahkeme süreleri suçludan çok şikayetçi olana ızdırap oluyor bence danışman gereken bir avukat olmalı ama sana yakın tanıdık ve güvenilir olmalı tek derdi dava almak yada para kazanmak olmamalı bide sen şikayetçi olmasan da devletin yaptırımları ne olacak bişey yapmayacaklar mı?

Görünmez kaza bu olsa gerek.
Geçmiş olsun. Bence de en iyisi bir avukat ile görüşmeniz. Yalnız çok geç kalmayın derim. Yasal işlemler için adli tıp raporu almak gerekiyo bildiğim kadarıyla.

Mrb arkadaşlar, Dün öğle saatlerinde kaldırımda yürürken arkadan gelen 3 tane serseri el firenini çekmiş artislik yaparken kaldırama çıkıp bana vurduktan sonra dükkana girdi, Allahtan bana vurup savurdu. Dizimde kolumda şişlikler var Dünden beri hastanedeyim dizim çok kötü ağrıyo başka bişeyim yok çok şükür. Şikayetçi oldum çocugun babası aradı grüşlim şikayetini geri al diyor birde size soriym dedim.

geçmiş olsun...

kaza sonrası hastaneye gitmişseniz adli rapor tutuluyor zaten trafik kazalarında. şikayetini kesinlikle geri alma. bunun kesinlikle bir yaptırımı olmalı. geçmiş olsun.

Vallaha senin insafına kalmış, ben olsam almazdım herhalde.. Ya daha kötüsü olsaydı, kalıcı bir sakatlık bıraksaydı.. Geri alırsan belki ağzı yanmadığı için aynı hareketleri tekrar yapacak ve birinin hayatına sebep olacak kim bilir.. geçmiş olsun acil şifalar diliyorum

geçende haberlerde izledim bir genç aracıyla durağa dalıp 5 kişiyi öldürmüş ve 15 ay yatıp çıkmış bunun gibi bir hukuk işleyişinde şikayetçi olup ne yoracaksın kendini ama yine senin bileceğin iş bende cezasını kendin ver geçmiş olsun

genelde şahin ve doğanlar yapıyor bu olayı, sözde arkadan itişliler ya.
bir keresinde de yolun ortasında birkaç kere spin attıktan sonra tam sağ ve tam sol hareketleriyle üstümüze gelip kılpayı kurtulan bir doğan bana denk gelmişti.
kız arkadaşım ağlamıştı.
adamın arkasından işallah şurda duvara vururda araçtan indirir bir de ben döverim diye niyetlendim ama o şerefsiz gitti öylece hiçbirşey olmadan.
hala aklıma geldikçe kötü dileklerde bulunuyorum.
bu kadar kolay olmamalı.
Şikayet konusu sıkıntılı bir mevzu, bazen karşındaki adam pisliğin teki oluyor, kendine zarar verecek bir iş yapma sen.
en kötü çocuğu sonra bir yerde döversin :)
çok geçmiş olsun arkadaşım.

çok büyük geçmiş olsun ucuz atlatmışsınız :( bunu yapanların annelerine en iyi dileklerimi sunuyorum. bana kalırsa kesinlikle şikayetinizden vazgeçmeyin sonuna kadar hakkınızı arayın

çok geçmiş olsun.benim fikrimce kesinlikle şikayetinizi geri almayın muhtemelen para teklif edicekler almanız için.siz bunu her ne şekilde olursa kabul ederseniz çocuk babasının parasına güvenip tekrarlıycaktır.bırakın çeksin cezasını aklı biraz başına gelsin belki tekrarlamaz bu hatasını birdaha!:mad:

Geri
Üst Alt