Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kahvaltı org.sohbet

bikaç araba e6 doğru gitti bazılarıda e5 tarafına en son çağlar ben yiğit cezmi abi faruk abi vardı valla

bikaç araba e6 doğru gitti bazılarıda e5 tarafına en son çağlar ben yiğit cezmi abi faruk abi vardı valla

valla klasık elclasıs**** omer benzım bıttı vede epey yanlıs geldım donuste opetın orda gorum hepınızı ondan sonra kımseyı goremedım onadan merak ettım sadece kucukyalı sapagında cezmı abı ve hakan ı yakalabıldım mınıbus caddesınden rahat geldık:D

valla klasık elclasıs**** omer benzım bıttı vede epey yanlıs geldım donuste opetın orda gorum hepınızı ondan sonra kımseyı goremedım onadan merak ettım sadece kucukyalı sapagında cezmı abı ve hakan ı yakalabıldım mınıbus caddesınden rahat geldık:D

:D:D:D:D bizde trafikle boğuştuk

bayagı bogustuk bi saga bi sola:D

ben E5den gidilir diye sakin sakin konvoy başı çektim ama fazla sakindim galiba:) E5e kadar sadece Cezmi abiyle beraberdik, Tuzla köprülerde Ahmet geldi geçti, ardından Yiğit, Çağlar ve Emre ile gittik uzun süre. Sanırım diğerleri tamamen E6dan gitti, ben en önden çıkmama rağmen saydıklarımın hepsi beni geçti daha da gelen yoktu beni geçenlere takıldım.

ben E5den gidilir diye sakin sakin konvoy başı çektim ama fazla sakindim galiba:) E5e kadar sadece Cezmi abiyle beraberdik, Tuzla köprülerde Ahmet geldi geçti, ardından Yiğit, Çağlar ve Emre ile gittik uzun süre. Sanırım diğerleri tamamen E6dan gitti, ben en önden çıkmama rağmen saydıklarımın hepsi beni geçti daha da gelen yoktu beni geçenlere takıldım.

geçtik ama sen çok yavaştın abi :D

Dönüşte Pendikte bi işim vardı. Pendige kadar bende e-5 den konvoya eşlik ettim :)

Resimlerden göründüğüm kadarıyla gerçekten çok keyifli geçmiş helal olsun sizlere bizde anadolunun köşelerinden yürekten destekliyoruz....(akerliklten sonra istanbula döndüğümde hiçbirini kaçırmıycam:))

Geri
Üst Alt