Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jantlarımı parlak siyaha boyatsam???

mert bu jantları bende denetmiştim benimde çok ama çok hoşuma gitmişti ben yaza bu jantlara geçmeyi düşünüyorum bende sendede çok hoş durur ha şunuda söyliyim eğer 19 jantta 3,5 yaya geçersen haberim olsun :):) kendimede hemen pay çıkardım ya

yok kardeşim 5 den asla vazgeçmem...yaylarla oynamadan alırım bu 19ları alırsam ;)

tamam ha bu arada jantları bayatırız istediğin renge kataloglardan seçersin kardeşim boyacıda boyar mat parlak ne ton istersen

boyatmaktan vazgeçtim sanırım kardeşim...saol yinede ;)

kanka sanada abt 19 ları alalım :)

alırsam bunları alırım kardeşim...resmen bayıldım çnki ;)

kardes guzel durmus bak bu resımde ınsanın fıkrı degısıyo. bence de boyle kalsın ;)

erhan bunlar almak istediğim 19'' rs6 lar...şuan bendekiler 18'' A5 ler...şunlar yani

d80b1e4d11fcf7e940ca121f8ffae382.jpg

Mert aklında kaldı iyice bu iş, yapta hastalığın tedavi olsun aga, herzaman gelmiyorsun dünyaya.

satıyorum benimkileri varmı alan :)

---------- Post added at 20:57 ---------- Previous post was at 20:56 ----------

Mert aklında kaldı iyice bu iş, yapta hastalığın tedavi olsun aga, herzaman gelmiyorsun dünyaya.

abi walla pis bi huyum var ya kafama takıldı mı illa yapmak istiyorum hemen:(

Geri
Üst Alt