Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jant işini tek başıma halledemedim kafayı yedim yardım edin :)

ck fıyatı tane basına 1000lıra haberın olsun ... turkıyeye gelmesı ıcınde beklıceksın 3 ay gıbı bır sure onun dısında ben yerınde olsam takmıstım o.z'u ...

ya butun sayfaları tek tek okudum . sana hayırlısı olsun bence doğu seçim yapmışsın.

ikinci olarak. arabama cupra tampon vs taktırayım diyodum şimdi gerçekten de soğudum:) ozellikle Kurtbil abinin yorumlarından sonra.
onun yerine paramı janta yatırayım diye düşünüyorum. siz jantları nereden alacaksınız? fiyat konuştunuz mu?

Yiğidim bana bir OZ bulur musun kardeşim rica etsem:)

ben gaziantepte kalıom burda jantı bulamadım 29 ekimde istanbula gelicem auto show için geldigimde hem janta bakıcam hemde supersprint eksoz alıcam :D

1-ucuzunu
2-en hafifini
3-en sağlamı
4-arabanda güzel duranı
bunlara hangisi uyuyorsa beğendiklerin arasında onu seç
üşenme ayakkabıcıda ayakkabı değiştirir gibi tak çıkar varsa böyle bir alternatif..
ama yayları taktın mı..takmadıysan yayları tak..sonra jantları dene..

o sıra tersinden işler ama Varol abim.. :)

tampon konusuna katılmıyorum çünkü Leon'da stock ön tampon değiştirilmedikçe araca yeni bi yüz katmak imkansız..
belki stock tamponlar farklılık yaratabilir madem çok var deniyosa ama daha güzel durması..şaka herhalde.. :)

ya butun sayfaları tek tek okudum . sana hayırlısı olsun bence doğu seçim yapmışsın.

ikinci olarak. arabama cupra tampon vs taktırayım diyodum şimdi gerçekten de soğudum:) ozellikle Kurtbil abinin yorumlarından sonra.
onun yerine paramı janta yatırayım diye düşünüyorum. siz jantları nereden alacaksınız? fiyat konuştunuz mu?

Yiğidim bana bir OZ bulur musun kardeşim rica etsem:)

Natan'ım Mayıs - Haziran gibi "kesin" bulurum sana istersen.. :D :D

egsoz 1.250 jant mınımum 3000:) allah kolaylık versın :eek:

SUPERTURİSMO: 2460 TL
ULTRALEGGERA: 3205 TL
SUPERSPRİNT: Fiyat daha almadım ama resmi bu
31501.jpg

mayıs haziran gibi kesinse hiç düşünmiyim bekliyim kardeşim:) ben bu ara lastik değiştiricem malum ilk lastikler var üzerinde hala gaza gelip tampona yatıracağım parayı janta yatırayım diyodum. :)

O zaman bi autoshowa bakiim ben olmassa haziranı beklerim kardeşim:)

mayıs haziran gibi kesinse hiç düşünmiyim bekliyim kardeşim:) ben bu ara lastik değiştiricem malum ilk lastikler var üzerinde hala gaza gelip tampona yatıracağım parayı janta yatırayım diyodum. :)

O zaman bi autoshowa bakiim ben olmassa haziranı beklerim kardeşim:)

'11 yazına O.Z'larla girme şansın bayaa yüksek Natan'ım rahat ol.. :) ;)

Geri
Üst Alt