Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jant işini tek başıma halledemedim kafayı yedim yardım edin :)

Aklında olsun Ömercan. Sakın herhangi bir beyaza boyatma jantları. Aracınla aynı renge boyatırsan ancak güzel durur. Bir de şu plakalıklardan kurtul yahu :)
Forumda beyaz BBS'li beyaz bi Leon görürsem diye adak adamıştım. Sen yap ben kurban kesicem :D

ayberk ömercanın işini kolaylaştır..kurban masrafını ver hemen boyatsın..çifte hayır işlenmiş olur..ömercan da boyatsam mı diye düşünmez herhalde..:)

ayberk ömercanın işini kolaylaştır..kurban masrafını ver hemen boyatsın..çifte hayır işlenmiş olur..ömercan da boyatsam mı diye düşünmez herhalde..:)

Bu sene bayağı bi zam gelmiş abi. 2 takım jant boyama parası 1 küçükbaş :D

sen de amma yaptın Kurtbilim he:), arabanın "k" sinden bile anlamayan ( düşün arabada "k" harfi yok), okadar bilgisiz olan bayan arkadaşlarım bile benim ve benim arabalar gibi tamponları değiştirilmiş arabaları gördükten sonra diğer Leon' ların gözlerine güzel gelmediklerini düşünüyorlar. tamam dediğine katılıyorum çok var, ama şöyle de bir olay var Leon bu tamponlarla güzel! :D

ozanım kotu demedım zaten,kotu olyo bodylı desem cupraya da bok atmıs olurum :) benım demek ıstedıgım etrafta artık o kadar cok bodylı araba varkı b ozellgıı kalmadı.Batu arabayı alır almaz jantından tamponlarına kadar cupra yaptı heves edıp makyajlı kasada ama 2 gun sonra herkes yaptırmaya basladı kımsenın kımseden farkı kalmadı dogal olarak :) Omerın araba suan gayet anlatmak ıstedıgımı anlatıyor o yuzden ,ama renk zevk meselesı tabıkı de bu:)

Bu sene bayağı bi zam gelmiş abi. 2 takım jant boyama parası 1 küçükbaş :D

2 takım jant derken 8 tane janttan mı bahsediyoruz yoksa sadece 2 adet janttan mı? takım dediğine kaç tane giriyor..
ben istanbulda sordurmuştum 300 tl 4 jant idi kumlamalı boya

2 takım jant derken 8 tane janttan mı bahsediyoruz yoksa sadece 2 adet janttan mı? takım dediğine kaç tane giriyor..
ben istanbulda sordurmuştum 300 tl 4 jant idi kumlamalı boya

Takımdan kastım 4 tane abi.
Valla burada 150TL'den başlıyo düzgün bi boyama işi üst sınırı yok kaç verirsen :D

Takımdan kastım 4 tane abi.
Valla burada 150TL'den başlıyo düzgün bi boyama işi üst sınırı yok kaç verirsen :D

kurban omuş 600 lira..:)...orası iyiymiş..3 günde teslim ederiz dedi..banayedek jant lazım onun için zaten benim jantlar da güzel değil boyatmanın alemi yok deyip vaz geçtim..yeni araba alınca yeni jant takarım hazırında beyaz olana bakarım..

ck fıyatı tane basına 1000lıra haberın olsun ... turkıyeye gelmesı ıcınde beklıceksın 3 ay gıbı bır sure onun dısında ben yerınde olsam takmıstım o.z'u ...
takıyorum oz ları antepte bulamadım 29 ekimde istanbula gelicem artık geldigimde alırım:))
lineakopya.jpg

ya butun sayfaları tek tek okudum . sana hayırlısı olsun bence doğu seçim yapmışsın.

ikinci olarak. arabama cupra tampon vs taktırayım diyodum şimdi gerçekten de soğudum:) ozellikle Kurtbil abinin yorumlarından sonra.
onun yerine paramı janta yatırayım diye düşünüyorum. siz jantları nereden alacaksınız? fiyat konuştunuz mu?

Yiğidim bana bir OZ bulur musun kardeşim rica etsem:)

Geri
Üst Alt