Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jant işini tek başıma halledemedim kafayı yedim yardım edin :)

o sıra tersinden işler ama Varol abim.. :)

yiğidim itirazım yok sıralamak için değil maddelemek için yazmıştım..hemen sıralıyalım

1-aracında en güzel duranı
2-en sağlamını
3-en hafifini
4-en ucuzunu

yani aracında hem güzel durmalı hem sağlam olmalı hem hafif olmalı ve fiyatı da uygun olmalı.))

18" BBS CH 900TL.
Ankara'da yapılan krom düz boru (700 800tl) + son susturucu fiyatı.
O kadar para vermeyin derim supersprint ve o.z lara.

18" BBS CH 900TL.
Ankara'da yapılan krom düz boru (700 800tl) + son susturucu fiyatı.
O kadar para vermeyin derim supersprint ve o.z lara.
egsoza lafım olmaz da replıka bbs ch ıle orjınal Oz jantı karsılastırma b zahmet yawru :) kı zaten orjınallık b yana zewk renk meselesı jant konusu

oz un siyah 5 kollu olan jantını ilk kez gördüm sanki golf gti replikası gibi...türkiyede oz bayisi nerde var bilen var mı?

Hangı Gti jantının replıkası o :) R32 jantı ıle karıstırdınız heralde

oz un kendi sitesinde o jantı göremedim de...hatta çok hoşuma gitti bende kendi aracıma düşünüyorum..bulabilirsem tabi..:(

Superturısmo mu ultraleggera mı ? ıksı de zaten eskı jantlar kataloglarında olmaması normaldir

abi dur ya en son kararı fuarda vericem valla kafam yine karışık
benim hayalimdeki tek jant eski cupralardaki jantlardı. onlarda karaborsa malesef. fakat bence tek alternatifi makyajlı cupra jantı:) sizce şu ilandaki jantların kalitesi nasıldır?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-jant-ve-lastik-jant-seat-5x112-8x18-inc-et45-29003562/detay

kalitesi de iyiyse jant işini uygun bir şekilde halledebilirsin dostum.

A5 jantına benzio bu ya ama A5 in 5 kollu jantıda kafamı kurcalamıo degil yaniii :(

Geri
Üst Alt