Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Jaguar C-X75 Concept & Jay Leno..

Bu araç 90 lı yılların xj-220 sinin yerinimi aldı şimdi.?

Bu araç 90 lı yılların xj-220 sinin yerinimi aldı şimdi.?

hayır Gökhan abim..
Jaguar 75. yılını kutlamak ve işi bi adım ileri taşımak için tasarlayıp üretmiş..videoda da söylediği gibi işlevsel bi alet..concept olarak kalıcakmış tasarımcısı öyle söylüyo videoda..üretime de girebilir belli olmaz ama yeni Jaguar'ların esin kaynağı olucağı kesin..

94 yılında aldığım autoshow dergisinde bugatti eb-110 gt,ferrari f40,porshce 911 turbo,lambo diablo ve jaguar xj 220 karşılaştırmalı testi vardı testi schumacher yapmıştı orda adeta aşık olmuştum o jaguara dizayn yine kama şeklindeydi.

94 yılında aldığım autoshow dergisinde bugatti eb-110 gt,ferrari f40,porshce 911 turbo,lambo diablo ve jaguar xj 220 karşılaştırmalı testi vardı testi schumacher yapmıştı orda adeta aşık olmuştum o jaguara dizayn yine kama şeklindeydi.

XJ220 hala bi çok yeni nesil supersport'tan hızlı Gökhan abim.. :)

geçen nationalda mıydı neredeydi tam hatırlamıyorum belgeseli vardı jay ve jag in. çok şık bir alet.

Geri
Üst Alt