Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ithal mazot

abi dikkat edin butun internet siteleri takip ediliyor. ondan sonra gumruk muhafaza ve emniyetle başınız derte girmesin. bence butur konuları burda paylaşmayın. bende nakliyeci olduğum için bir tavsiye.

benim duyduğum hikayeler de ona benzer.. :)
bi yerlerden mayınlar nedeniyle eşeğe bidonları yükleyip totolarına vurup kaç km hatırlamıyorum ama sağlam yol yaptırıp hayvanların varmasını bekliyolarmış..işin tuhafı nası gitmeleri gereken yere gidiyolar anlamadım.. :)

eşşek eğitim yerleri vardır onların, bi düdük yat bi düdük kalk:D biz k9 eğitiyoruz onlar eşşek

abi dikkat edin butun internet siteleri takip ediliyor. ondan sonra gumruk muhafaza ve emniyetle başınız derte girmesin. bence butur konuları burda paylaşmayın. bende nakliyeci olduğum için bir tavsiye.

satan adamda ceza ödüyormuş sürekli ama devam ediyor satmaya nasıl iş anlamadım

Geri
Üst Alt