Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İşte İlk Cupralardan Kareler ve Yorumlar...

abi acele etme sen boşver sakin sakin duşun. Bugun borsa da kafaustuydu. Sen gerçi tedbirlisindir:)

amcam yazdan beri bekliyo borsa tepetaklak gidecek diye =)

borsa düşünce baya kağıt alcakmış sonra tekrar yukselince o kağıtları satıp jetta tsi alcakmış öyle dedi :D

çok güzel olmuş gerçekten...kaliteli duruyo kesinlikle...sarı rengi düşünemiyorum...ama -5 yay şart...inanılmaz değişir görüntü...leon cupra da çok yüksek ona bakılırsa ama -5 li leon cupra bi ayrı dünya kesinlikle

çok güzel olmuş..
Herkesin dediği gibi sarı dahadabi canavar durur.

testlerin sonucunda performans ve yolların durumuna göre orta şeker ayarlanıp gönderiliyo..yurtdşında daha alçaksa şaşırmam..sonuçta hiç bi pist arabası yüksek değil.. :)
Benim arabam pist arabası ve gayet yüksek.

---------- Post added at 00:07 ---------- Previous post was at 00:01 ----------

Aracın motoru gayet güzel ancak kendi adıma gerisi için aynı şeyi söyleyemicem.

bence DSG olması daha ıyı performans acısından manuele gore daha atak performans + konfor...

Eve yeni geldim arkadaslar bir forumun bulusmasındaydım... Her türlü yorumlarınız için sağolun varolun...

---------- Post added at 00:46 ---------- Previous post was at 00:42 ----------

Bu arada bi DSG ve Max tork muhabbeti gecmiş... Acıklık getireyim 7 ileri DSG Max.250 Nm tork kaldırıyor diye birşey yok. Şöyle bir nokta var serviste garantili chip attıklarında arac 210 Hp 290 Nm tork oluyor yani 7 ileri DSG bunu kaldırıyor ama bana denilen bundan sonraki işlemler riskli ve kaldırmayabilir. Nekadar dogru nekadar yalan bilemem....

---------- Post added at 00:56 ---------- Previous post was at 00:46 ----------

bence fazla alçak araba kaldırmak lazım :D

şaka bir yaan benim böyle bir aracım olsn tek vidasını ellemem. herşey olması gerektiği gibi.

bende aynen garantisi dolana kadar oyle kullanmayı dusunuyorum...:cool:

---------- Post added at 00:58 ---------- Previous post was at 00:56 ----------

bunu alan kim genç adam. ara gaz veren adam. kısaca spor kullanan adam. dsg yanlış tercih tutmadım ben.

Evet bende manuel istedim ama malesef seçenek olmadıgından boyle secmek zorundaydım avantajlarıda vardı konfor ve performans baskı balata masrafları vs... Cok hosuma giden asık oldugum aracı vites yuzunden almamazlık yapamadım...

safa bu dsg miydi. manueli yokmu gerçekten?

Abi aynen malesef oyle bir ısmarlama yapmış seat. Vites secim şansı yok... Sadece DSG

---------- Post added at 01:04 ---------- Previous post was at 01:01 ----------

Kısacası aslında araba guzel olunca her renk yakısıyor ve insan ister istemez renkten renge atlıyor bekledikce... Tamamen zevk meselesi... Ben fiyat cıkmasın diye opak 3 renkten birini seçmek zorundaydım en guzeli sarıydı. Cok ısrar ettiler ailem beyaz al falan diye ama sonucta farklı araca bence farklı ve aykırı renk olmalıydı... Bide para vermemek için Kayserililik Faktörü var :D

sarı beyazdan daha ıyı ve emın ol bunun ustune audı amblemı koy 40000 euro fıyat cekerler...

Geri
Üst Alt