Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İşte İlk Cupralardan Kareler ve Yorumlar...

aynen. bu arada heralde fazla sarmasın diye tork bandını yukarı çekmişler.

2000-4500 arası max torkunu veriyo. Normalde tsi'lar 1500de max torkunu veriyo diye biliyorum

hayır güleçim 1750 civarında %70 2450'de %100 bende..
250nm tork 2K devirde daha ne dizel gibi.. :)

Seat.com.tr'de böyle yazıyo 125lik tsi için:

Maks. Tork Nm / dd: 200Nm @ 1500-4000rpm

Seninkisinin çipten sonraki halini söylüsun sen heralde.

edit:ekleme

Bu arabayı üstünde SCW stickerıyla sahibine teslim etsinler:)

Natan benim makine satılmazsa 2011 yazında oda olacak merak etme :D şu an yükte olmasan şimdide olurdu ama aceleye gerek yok aga.

Natan benim makine satılmazsa 2011 yazında oda olacak merak etme :D şu an yükte olmasan şimdide olurdu ama aceleye gerek yok aga.

abi acele etme sen boşver sakin sakin duşun. Bugun borsa da kafaustuydu. Sen gerçi tedbirlisindir:)

Seat.com.tr'de böyle yazıyo 125lik tsi için:

Maks. Tork Nm / dd: 200Nm @ 1500-4000rpm

Seninkisinin çipten sonraki halini söylüsun sen heralde.

edit:ekleme

yavru o değeri dizel anca yakalıyo gibi bişi benzinli bi motor imkansız gibi bişi..
o değerlerin doğruluğundan şüphe ederim..velakin yazılımla nerdeyse hiç bişi değişmedi bende hiç bi haritada fabrikasyon yerlerde verdi hep güçleri..

Geri
Üst Alt