Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

istanbultramvayiniseciyor.com

İstanbulda yaşamanın bir bedeli var Can.Nasıl dünyanın metropol şehirlerinde ulaşım ve diğer yönlerden yenilikler takip ediliyorsa İstanbulda buna mecbur.Yeni dediğin metrolar;mesela havaalanı-aksaray hattı ? Benim bildigim çokta yeni değil bazı eksiklikler var tramwaylarda ve metrolarda cctv mesela.Sadece iş görmesini istiyorsak taksim tramwayı gibi kalsaydı hepsi :) Ayrıca eminim bunlarda eski iett otobüsleri gibi satılıyordur.

İllaki İstanbulda yaşamanın bir bedeli olacaktır ama bu kadar olmamalıdır. İstanbul ulaşım bakımından şekil olsun diye tramvaylarını değiştirceğine bence E5'i eski haline getirsin avrupaya ayak uydurmak istiyorsa. Çünkü E5 şeritleri fazla dar olduğu için şuan AB standartlarına uymuyor eski hali uyuyordu:)

yeni vapurlar gelmedi ki
ben hiç görmedim

sen emınonu karakoy kulllanmıyorsun sanırım :) orada onlar kullanılıyor ben okula toplu tasımalarla gıdıyuorum dıe baya bındım yenı araclar basarılı onlarında sorunları var onud duzgun yapmadılar ama en azından daha buyuduler ve daha hızlılar ..

pekı bu tranvaya bende oy verdım ama bırseyı anlamadım gecen hafta daha yenı yerlı tranvay yola cıktı bu neyın nesı :) ben acılısında yolda arabamla gecıyordum yanlarından aksama haberlerde bıle gordum

İllaki İstanbulda yaşamanın bir bedeli olacaktır ama bu kadar olmamalıdır. İstanbul ulaşım bakımından şekil olsun diye tramvaylarını değiştirceğine bence E5'i eski haline getirsin avrupaya ayak uydurmak istiyorsa. Çünkü E5 şeritleri fazla dar olduğu için şuan AB standartlarına uymuyor eski hali uyuyordu:)

eskiden makas atmazdık arabaların dırek arasından gecerdık ahhh ahhh daraldı o yollar sımdı!!!

tramvay konusuna gelınce bıldıgım kadarı ıle metro lar degısecek zaten ozellıklerınde yuksek tabanlı yazıyor !! degısmesı gereklı bır sey dıye dusunmekteyım !! gelelım eskı lere eskı tramvay lar da bence bursada karoser ve ıc mekan degıstırerek baska bır sehırde kullanılabılır

yaw bi link paylaştın iki saat bütün resimleri inceledim bunun burası güzel bunun burası güzel değil..farlarını beğenmeme rağmen B dedim..diğer hatları hoşuma gitti

A resmen aşağıdakiyle aynı..

A resmen aşağıdakiyle aynı..

işte ben bundan b verdim :D

21681.jpg

@Can,Hafif Metro ve Tramway için diyor her ikiside değişcek :eek:key:

Geri
Üst Alt