Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iphone 3g , blackberry storm ,nokia n97

Hangısı

• Kullanılan toplam oy
    30
yukarıda yazdım koraycım 1538 tl kdv dahil 5 taksit vatan bilgisayarda.Şu an için en uygunu oradan buldum ben

kadıkoyde falan oluyor 5 ay once bın 200 lıraya 0 16 gb almıstık ama heryere baktıktı adamında elınde son kalandı

doğubanktan 900 tl civarında alınabildiğine şahit oldum ama kaydı yok diyorlar açıkçası çok da anlamam bu tarz işlerden kayıt sonradan yaptırılabilir birşey mi?

evet pasaportu olan birini bul yurtdışından gelen ama 1 ayı geçmiyecek diye biliyorum istediğin yerde kayıt yaptırabiliyorsun

konuyla alakası yok ama konu kirliliği olmasın diye buraya yazıyım:)
peki fiyatı en uygun iphone nerede bulunabilir?

bende bulunabilir :) ben iphonemi satıyorum :)

---------- Post added at 11:53 ---------- Previous post was at 11:51 ----------

doğubanktan 900 tl civarında alınabildiğine şahit oldum ama kaydı yok diyorlar açıkçası çok da anlamam bu tarz işlerden kayıt sonradan yaptırılabilir birşey mi?

garantisizdir yanlız onlar o yüzden okadar uygun. garantisiz işi her zaman sakat biliyorsun, iphone arıza yapınca da öyle kolay tamiri yok pek. yok düğmesini değiştiriyim yok pilini değiştiriyim gibi. bir ekran değişiyor 200 lira falan.

o yüzden garantisiz olayına girmeni tavsiye etmem

Garantisiz iphoneden uzak durun derim en basit tamire bi dunya dolar odemek zorunda kalinir

bende bulunabilir :) ben iphonemi satıyorum :)

---------- Post added at 11:53 ---------- Previous post was at 11:51 ----------

garantisizdir yanlız onlar o yüzden okadar uygun. garantisiz işi her zaman sakat biliyorsun, iphone arıza yapınca da öyle kolay tamiri yok pek. yok düğmesini değiştiriyim yok pilini değiştiriyim gibi. bir ekran değişiyor 200 lira falan.

o yüzden garantisiz olayına girmeni tavsiye etmem

karta taksit imkanın var mı:D

sana herşey var korayım, nasıl istersen :)

Geri
Üst Alt