Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

iphone 3g , blackberry storm ,nokia n97

Hangısı

• Kullanılan toplam oy
    30
Bold II yani 9700 bu arkadaşlar, beyaz olan güncel model.

rim-blackberry-bold-9700-ofc-550x478.jpg

buda 8520

blackberry-8520.jpg

ben storm alcam sanırım mantıklı bı teklıf bulursam tabı iphonela kafa kafaya takas ve garantısı devam eden storm

bunların hiçbirini almam,

artık dokunmatikten sıkıldım, bunaldım. şimdi telefon bakıyorum.
İnternet kullanmıyorsan nokia' nın her hangi tuşlu bir modelini al, örneğin e72. Hoş e72 internet konusunda da fena değildir. şuan nokia' nın en iyi telefonu bence.

ben şuan Blackberry bakıyorum ve Erhana sonuna kadar katılıyorum, BOLD2 geliyor yine çok güzel olacaktır. Ben 8520 ye bakıyorum çok şık bir telefon.

N97 Hakom da söylemiş sorunlu bir telefon onu da almazdım.
İphone tamam efsaneleşti artık ama çok ayağa düştü ve sıktı artık, onu da tercih etmezdim.

---------- Post added at 11:08 ---------- Previous post was at 11:05 ----------

ama şöyle de bir dipnot eklemeliyim

eğer Blackberry alıp her özelliğini kullacağım diyorsan, mesela Blackberry Messenger yada Facebook uygulaması falan, aylık BIS (blackberry internet service)' alman gerekiyor. bu da aylık 30tl gibi bir fiyat.

yanlışım varsa düzeltin dostlar
eger senelık anlasırsan 30 senelık olmaz ıse sanırım 40lıralı bırseydı onun dısında bırde konusma dakıkası alıcaksın onla beraber yaklasık vergılerle beraber 70lıra oduyorsun ... sınırsız ınternetınle

Hiç bir zaman Nokia'nın kalitesinden şaşmam her zaman Nokia

herşeyin iyisi kamera olarak sonyericson cıybershot 8.0 megapixel olanı var hepsini katlar bırakır bu ankettekilerin sonyericson x2 bir bak istersen birde xperia x10 var 2010 ilk çeyrekte çıkacak

herşeyin iyisi kamera olarak sonyericson cıybershot 8.0 megapixel olanı var hepsini katlar bırakır bu ankettekilerin sonyericson x2 bir bak istersen birde xperia x10 var 2010 ilk çeyrekte çıkacak

önceki telefonum samsung s8300 8megapixeldi. 1200 civarına ilk türkiyede satışa sunulduğu gün almıştım kamerasına falan aldandık. iphone alma şansım varken forum sitelerindeki yalan yanlış bilgiler yüzünden iphoneyi almamıştım. telefon işi kameraya falan bakmaz yılmaz abi söylemiş olduğun model kamera dışında nasıl iphoneyi katlar onu anlamadım ama :)

önceki telefonum samsung s8300 8megapixeldi. 1200 civarına ilk türkiyede satışa sunulduğu gün almıştım kamerasına falan aldandık. iphone alma şansım varken forum sitelerindeki yalan yanlış bilgiler yüzünden iphoneyi almamıştım. telefon işi kameraya falan bakmaz yılmaz abi söylemiş olduğun model kamera dışında nasıl iphoneyi katlar onu anlamadım ama :)

sitesine gir sony ericsonun bak masutum :D katlarmı katlamazmı

Geri
Üst Alt