Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ilk organizasyonda neler hissettiniz

Ben foruma üye olduktan sonra kahvaltı organizasyonuna gelmiştim lakin forumda yeni olduğumda kimse ile en ufak tanışıklığım yoktu forumda dahi!Dolaylı olarakta organizasyonda bariz bi şekilde soğuk kaldım ki bu benim çok olmasada sıkılmama neden oldu.Tekrarında bu kadar kötü olmaz galiba sanırsam:D

xx

seninki şans olmuş abi
ilk fırsatta bu kotu olayı silmek umuduyla :)

Ben foruma üye olduktan sonra kahvaltı organizasyonuna gelmiştim lakin forumda yeni olduğumda kimse ile en ufak tanışıklığım yoktu forumda dahi!Dolaylı olarakta organizasyonda bariz bi şekilde soğuk kaldım ki bu benim çok olmasada sıkılmama neden oldu.Tekrarında bu kadar kötü olmaz galiba sanırsam:D

xx

İlk organizasyonda kıvanç'a çok yakın ol hiç soğukluk çekmezsin adaşım gayet samimi bir kardeşimizdir...:)

seninki şans olmuş abi
ilk fırsatta bu kotu olayı silmek umuduyla :)

Yok Özgür durumu kötü olarak görmedim zaten böyle bir durumda az soğuk kalmak normal.Sorun yok tekrarında acısını çıkartacağım(hepinizin aracını çizeceğim :D )

İlk organizasyonda kıvanç'a çok yakın ol hiç soğukluk çekmezsin adaşım gayet samimi bir kardeşimizdir...:)

Buradaki herkes samimi:)Yalnız seninde samimiyetin kafi abicim:eek:key:.Bu arada bize gelen çayıda unutmayacağım:DEngin,Serkan,Ben ve arkadaşım,adını unuttuğum bir arkadaş daha vardı.Son masaya kaldık ehh sona kalanda malum:D

xx

Ailem ile ilk merter yedieminde tanışmıştık emrem kaza yapmıştı :D ilk organizasyonum bursa organizasyonuydu sanırım çok keyif almıştım :) ama en çok keyif aldığım organizasyon incirboğazdı mangallar rakılar :D ama o gün çekilmiş resimler yok :(

Geçen seneki kahvaltı organizasyonuydu. Migros otoparkında bekliyorum. Tiguanla gelmiştim kimse beni sallamamıştı tabii :D Ozanım pascal'ım ile açılısı yaptık. Konvoyda itildik kakıldım :p bu kim, bizim konvoyda ne işi var diye bakan çok olmuştu :D Çok keyifli bir gündü. Diğer forumlarda buluşmalara hiç katılmamıştım burası bir başka :eek:key:

Geçen seneki kahvaltı organizasyonuydu. Migros otoparkında bekliyorum. Tiguanla gelmiştim kimse beni sallamamıştı tabii :D Ozanım pascal'ım ile açılısı yaptık. Konvoyda itildik kakıldım :p bu kim, bizim konvoyda ne işi var diye bakan çok olmuştu :D Çok keyifli bir gündü. Diğer forumlarda buluşmalara hiç katılmamıştım burası bir başka :eek:key:

cok iyi hatırlıyorum o gunu :D

Yalnızlık hissetmiştim , autoshow organizasyonu sıcak bir pazar günüydü erya da bekleriken kimsecikler ortada yoktu :)

Ama dün bi başkaydı , hiç yabancılık hissetmedim şahsen ;) samimi sıcak yüzler vardı :) Hele hele kıvanç abi , allah neşeni eksik etmesin :)

Geri
Üst Alt