Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ilk organizasyonda neler hissettiniz

ben ılk buluşmamı nıye hatırlamıorum yahu bu en son kahvaltıdan önceydi ama unuttum :D olsun bneım ıcın her organızasyon ılk bulusma gıbı heycanlı vede guzel oluyor =)

heeeee tamam hatırladım ilk buluşmam maltepde bi servıste olmustu mert abının actıgı bır yerdı :D

çok güzeldi yüreğim hop hop etti, ben gelemesemde kalbim sizinle o manada yani:)

benimki daha taze dün:) cok keyif aldıgım güzel bi tanısma oldu

ilk hangi org.'a gittim hatırlamıyorum da ilk org.'dan önce bi çoğumuzla tanışmıştım zaten..
hissetsem hissetsem SCW'yi hissetmişimdir herhalde.. :D :D

scwnin ilk organizasyonuna katılmıştım. gecen yıl iftar yemeğiydi kimseyi tanımıyordum gerci ama cezmi abi kırk yıllık tanıdıgı gibi davranıyordu.

O duygular anlatılmaz yaşanır...!Tek kelime ile harikaydı...

Ben foruma üye olduktan sonra kahvaltı organizasyonuna gelmiştim lakin forumda yeni olduğumda kimse ile en ufak tanışıklığım yoktu forumda dahi!Dolaylı olarakta organizasyonda bariz bi şekilde soğuk kaldım ki bu benim çok olmasada sıkılmama neden oldu.Tekrarında bu kadar kötü olmaz galiba sanırsam:D

xx

Geri
Üst Alt