Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ilk organizasyonda neler hissettiniz

plajhavlusu

Kayıtlı Üye
arkadaslar kiminiz yeni uyesınız kımınız eskı uyesınız !! hadı anlatın bakalım ılk katıldıgınız organızasyonda neler hıssettınız !!

ben baslıyorum

ılk bulusma kadıkoyde olmustu cezmı abıye aramızdakı en yaslı uye demıstım :) kızmıstı galıba :):)

Valla çok oldu hatırlamıyorum :rolleyes:

ben ilk starbucks taki bayram öncesi kahve organizasyonuna katıldım..çok keyif aldım sohbet ettik..herkes beni iri kıyım biri olarak tahmin etmiş..beni görünce ..abi resimemlerde boylu poslusun dediler.. yok boy posu evde bıraktım demeliydim:)))

benim ilk organizasyonum taksimde fasıldı
kımseyı tanımıyordum ama kıvanc abıyle makaraya bı sardık ki hala sarıyoruz :D:D

henüz tecrübem olmadı (milli olmadım da diyebilirim) :)

organizasyon değildi, ilk katıldığım buluşma Çağlar'ın babasının ansızın rahatsızlanıp Acıbadem Kozyatağı'na kaldırılmasındaki ziyaretim olmuştu.

Geri
Üst Alt