Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza Mk3 Cupra 1.8T

hataydaki sarı araç 82000 kmyi 82 ile çarpmıştır :D 6-7 sene önce 180binlerdeydi :D

001sdj.jpg002ceb.jpg003zpc.jpg005otwcda.jpg019duy.jpg

Bu araçdan Türkiye 2 tane var bende zamanında çok araştırmışdım UN plakalı bende hataydakini biliyorum geçen proje için almayı planlıyordum ama alınacak gibi değil bende alırken fazla sağlıklı değildi ama şimdi gayret sıkı oldu.6 ay önce crono sarı boyyatım.

Ekli dosyalar

• 001sdj.jpg
    001sdj.jpg
    57.7 KB · Görüntüleme: 20
  • 002ceb.jpg
    002ceb.jpg
    42.4 KB · Görüntüleme: 18
  • 003zpc.jpg
    003zpc.jpg
    57.7 KB · Görüntüleme: 27
  • 005otwcda.jpg
    005otwcda.jpg
    33.7 KB · Görüntüleme: 21
  • 019duy.jpg
    019duy.jpg
    19.7 KB · Görüntüleme: 21
Ekli dosyayı görüntüle 6086Ekli dosyayı görüntüle 6087Ekli dosyayı görüntüle 6088Ekli dosyayı görüntüle 6089Ekli dosyayı görüntüle 6090

Bu araçdan Türkiye 2 tane var bende zamanında çok araştırmışdım UN plakalı bende hataydakini biliyorum geçen proje için almayı planlıyordum ama alınacak gibi değil bende alırken fazla sağlıklı değildi ama şimdi gayret sıkı oldu.6 ay önce crono sarı boyyatım.

Selçuk kardeş senin aracı geçen yaz Akçayda görmüştüm güzel duruyordu,şu güzelliğin güncel fotolarını bir paylaş istersen,ha bu arada satacağın zaman mutlaka benim haberim olsun :)

Ekli dosyayı görüntüle 6086Ekli dosyayı görüntüle 6087Ekli dosyayı görüntüle 6088Ekli dosyayı görüntüle 6089Ekli dosyayı görüntüle 6090

Benimde bildiğim senin aracın ve hataydaki.Bunun dışında bir tane de Cordoba Cupra vardı zamanında draglara kalıtmış üstü stickerlı falan.Keşke şimdi satılan cupralar kadar satılmış olsaymış da yollarda daha fazlasını görseydik şimdi.İbizanın kesinlikle en güzel cupra kasası ve motor seçeneği.

Selçuk kardeş senin aracı geçen yaz Akçayda görmüştüm güzel duruyordu,şu güzelliğin güncel fotolarını bir paylaş istersen,ha bu arada satacağın zaman mutlaka benim haberim olsun :)

Merhaba Serkan bey,
Evet geçen yaz akçay tarafındaydım mayısa doğru yine gelicem kısmetse görüşürüz.Şuan için güncel fotoları yok ama en kısa zamanda çeker yollarım şuan satma gibi bir durumum ama olursa mutlaka ilk sana haber veririm.:)

Benimde bildiğim senin aracın ve hataydaki.Bunun dışında bir tane de Cordoba Cupra vardı zamanında draglara kalıtmış üstü stickerlı falan.Keşke şimdi satılan cupralar kadar satılmış olsaymış da yollarda daha fazlasını görseydik şimdi.İbizanın kesinlikle en güzel cupra kasası ve motor seçeneği.
Haklısın keşke daha fazla satılsaydı bencede kasası çok hoş motor seçenegide çok iyi ama 4WD olsaydı daha keyifli olurdu herhalde.Ufak bir araştırma yaptım aslında golf 4motian ve Audi TT ve S3 olarak hemen hemen bütün parçaları aynı belli parçaları alsak aslında yapılabilir gibi geldi bana.Örn.Difransiyel,Aks,Abs Ecu gibi olurmu sizce benim araçda ASR,EDS ve MSR var ..

Geri
Üst Alt