Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza Mk3 Cupra 1.8T

utku çok iyi bilgim yok cupra hakkında ama kendi beyaz yazıları gri ve kırmızıydı yanılmıyorsam cupra gri iki kırmızı renk olabilir hatta cupra2 nin altındada karınca duası gibi bişeyler yazıyordu galiba belediyenin garajınada bak es geçme :eek:key:

Utkunun aradığı mk3 ibiza abi cupra2 değil.

Hahaha İzmit'deki beyaz Cupra2'yi biliyorum. Malesef pek iç açıcı bir araç değil.
Aradığımız da Can'ın dediği gibi, mk3 ibiza. Cupra2 'ler mk2 :)

ben aslında bitane kırmızı olduğunu biliyorum daha önce nette satılırkende görmüştüm hatta çok temiz olduğu söyleniyodu ama ne yazıkki nerde olduğunu hiç bilmiyorum

Bizede lazim ibiza 1.8t ama 2 senedir araştiriyoruz düzgün bulamiyoruz piyasada dağiniklari var onlarda alinmaz şu anda 2.0 cupra ile idare ediyoruz :)

Bizede lazim ibiza 1.8t ama 2 senedir araştiriyoruz düzgün bulamiyoruz piyasada dağiniklari var onlarda alinmaz şu anda 2.0 cupra ile idare ediyoruz :)

Gümrükten çektiremez miyiz acaba? Ne kadar vergi öderiz? Araçlar Almanya'da 3000 euro civarı çünkü...

3 yaşından büyük arabayı yurtdışından içeri sokamazsın vergisini de vericem desende.Gümrükte hacizlenmiş ya da kalmış araçlar oluyor.Bunların açık arttırmayla satışları yapılıyor belli dönemlerde ancak o şekilde bulabilirsen ellerinde istediğin arabayı o şekilde sokabilirsin Türkiyeye.

Berkem bu arada bindiğiniz araba Cupra değil,Cordoba sx olarak geçiyor

Geri
Üst Alt