Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza lenso jant

oradaki 1.jant subarunun orjinal jantı olup 2.elmiş ve gümüş griye boyatılmış hoş da olmuş. sıfırı 4bin tl civarı. ama 1100tl ye bırakacaktı jantçı. elime aldım gerçekten kuş gibi bi janttı.. advan rs gold yada gümüş e gelirsek onlar da hoş. 800 tl ye indi peşinde.

seat amblemli olan 16 inç jant, diğer vw abmlemli olan da öyle. diğer gold olanı da advan rs

bunlar da var... ? 1.si lenso 850 tl miş sıfır.. 3.sü orjinal sıfır bbs abt 16 inç 800 tl miş.

3.sü değil 4.sü dicektm.. :S 2 ve 3. ler de lenso onlar 1150 1200 civarı... sonuncu fotoda 2.el bbs jant lastik (nexen) 900 tl??

jant alıcaksan paraya biraz kıyıcaksın kardeşim .. benım sana tavsiyem ya o altın sarısı jantı al yada siyah al benım tercihim bu yönlerden yana bakma ben jantı 450 tl ye aldım ama çok düşeş buldum tanıdıklar falan ..

jant alıcaksan paraya biraz kıyıcaksın kardeşim .. benım sana tavsiyem ya o altın sarısı jantı al yada siyah al benım tercihim bu yönlerden yana bakma ben jantı 450 tl ye aldım ama çok düşeş buldum tanıdıklar falan ..

bi görseydim seninkini? =))

Geri
Üst Alt